Вам набридає сонце, яке змушує вас прокидатися вранці, і перехожі, які не поважають вашу конфіденційність? Є рішення! Закріпіть штори з щільної тканини на вікнах. Вони забезпечать здоровий сон, а також дозволять вам відновити свою силу та отримати енергію. Щоб бути задоволеними вибором, можна купити тканини для штор і виготовити їх на замовлення.

Після багатьох років популярності ролетів, шторки із затемненням повертаються на свої позиції. Вони надають приміщенню затишку, а також поліпшують якість сну, гальмуючи доступ світла до спальні. Особливо вони цінуються людьми, які працюють вночі, втомилися після поїздки чи повинні відновлюватися протягом дня. Тому якщо ви хочете спати і почувати себе комфортно, вам потрібно повісити такі штори у вашому домі.

Купити тканини для штор і гардин: як вибрати матеріал

Ви можете замовити затемнені завіси, готові або зшиті з будь-якого матеріалу як оптом, так і у роздріб. Це може бути елегантний жаккард, тонкоплетений льон, оксамитовий або пухнастий матеріал. Щоб виконати свою функцію, тканина не повинна бути темною та похмурою. Ви можете вибрати будь-який колір з широкого асортименту. Зокрема, є варіанти: матовий або блискучий.

В інтернет магазині Інтеріо Сторі не лише доступні ціни, а й багато текстур та дизайнів, як для інтер’єрів віталень у сучасному стилі, так і для молодіжних та дитячих кімнат. Підліткам сподобаються штори з мотивами великих міст із сучасними вулицями, діти оцінять матеріали з персонажами від своїх улюблених казок. Вибираючи їх, пам’ятайте, що розумно підібрані штори можуть оптично розширювати кімнату та збільшити її. У невеликій кімнаті уникайте важких, темних і надто довгих тканин, які візуально зменшують інтер’єр.

Найнижчі ціни

Штори повинні гармонізуватися з дизайном інтер’єру. В першу чергу зважайте на стиль меблів та кольорову схему доповнень. Однак вони відіграють не лише декоративну функцію, але і практичну функцію, тому текстура та матеріал, з якого вони були зшиті, настільки ж важливі, як його колір або малюнок. Все це пливає на вартість готових виробів, тож ціни можуть різнитися. В інтернет магазині Інтеріо Сторі можна недорого замовити в Україні готові римські штори як оптом і у роздріб.

Штори повинні бути достатньо товстими, щоб добре блокувати сонячні промені, але водночас досить світлими, щоб вони не заважали завісі. Варто вибирати тканини, які легко доглядати. Важливо, щоб вони були довговічні, стійкі до ушкоджень і багаторазового прання, а також не руйнувалися та не фарбувалися.

У весняно-літній сезон багато хто змінює завіси, вибираючи інший варіант, ніж восени і взимку. У сонячні дні вікно добре виглядає з простими тканинами, такими як шовк або ситець, а взимку краще залишати теплий і м’який жаккард або оксамит. Слід купити тканини для штор, яка була піддана обробці гострим паром. Тобто ту, що обертається не стискається після прання.

Тканина для штор у Львові: повітряна чи важка

Штори можуть бути виготовлені з матеріалів різної товщини, кольору та ступенем шумоізоляції, текстури, а також способу кладки. Легкі тканини, наприклад, тюлі, вуалі, а також поліестер, в деякій мірі блокують сонячні промені або звуки, що надходять із вулиці, зате їх легко чистити. Також вони дуже тонкі і мають чудовий вигляд.

Бавовняний та тонований льон у багатьох кольорах – це натуральні матеріали, які не накопичують пил, завдяки чому вони ідеально підходять для алергіків. Варто купити тканини для штор такого типу, адже вони не створюють непривабливих вигинів, тож не виникає проблем з їх укладанням. Взимку у вікні цікаво виглядає велюр і оксамитові завіси. У них м’яка на дотик і злегка глянсова поверхня.

Рукотворний жаккард, у свою чергу, дозволяє насолодитися складною майстерністю та чудово доповнює класичні композиції, які люблять товсті текстильні матеріали. Варто пам’ятати, що важкі штори потребують міцнішої та більш стабільної завіси.

Які можна купити тканини для штор?

  • Жаккард. Це дуже міцна товста тканина, яка чудово блокує сонячні промені. Деякі види мають сертифікати, що підтверджують вогнестійкість. Це практичний матеріал і не вимагає прасування, якщо він висушений у підвісному стані. Його можна мити при низьких температурах.
  • Сатин. Тканина зроблена з поліестеру чи бавовняних волокон. Вона не вимагає прасування, якщо це виправлена модель (процедура включає декоративну складку тканини). Сатин слід прати при низьких температурах.
  • Тафта. Жорсткий матеріал із натуральних або синтетичних шовкових волокон, його можна замовити оптом і в роздріб. Він дуже блискучий, виникає поверхневе мерехтіння в різних кольорах залежно від інтенсивності та кута падіння світла. Він може бути гладким, плісированим або стікатися.
  • Вуаль. Суміш із бавовни та поліестеру подібна до органзи. Проте вуаль трохи товстіша і має більш скручені волокна. Поверхня завіси непрозора, але випускає сонячні промені. Її слід прати вручну, відмовившись від автоматичного сушіння та хлорування.
  • Каліко. Купити тканини для штор цього виду – хороше рішення. Це клас бавовняної тканини з льоном, гладким і дуже щільним переплетенням. Зазвичай виявляється білим, він рідко забарвлений. Цей матеріал трохи жорсткий, але приємний на дотик, дуже міцний і легко чиститься.

Каталог інтернет магазину Interiostory

В інтернет магазині Інтеріо Сторі доступні ціни, тому ви зможете недорого купити тканини для штор. Вибір дуже залежить від того, як саме наша квартира була розроблена. У мінімалістських інтер’єрах ми можемо дозволити собі візерункові матеріали, наприклад, в пальмових листах або геометричних візерунках. Соковиті кольори також виглядають добре, будучи ідеальним контрастом для прихованих меблів та аксесуарів.

У кімнатах, де є різнокольорові шпалери та прикраси з характерним мотивом, варто зосередитися на простоті. Ідеальним доповненням до дизайну інтер’єру у цьому випадку стануть штори з гладких матеріалів або декоровані монохроматичною текстурою.

Штори є декоративним бар’єром, який захищає нашу конфіденційність від поглядів, шуму та несприятливих погодних умов. Варто присвятити їхньому вибору більше п’яти хвилин. Відкрийте каталог інтернет магазину Interiostory й уявіть, який матеріал найкраще виглядатиме у вашій квартирі. Якщо вам нічого не підійде з готових пропозицій, то можна вибрати варіант на замовлення.