zymovi-sady-1 zymovi-sady-2 zymovi-sady-3 zymovi-sady-4 zymovi-sady-5 zymovi-sady-6 zymovi-sady-7 zymovi-sady-8 zymovi-sady-9

Зимовий сад – це чудовий куточок вашого будинку, де Ви відчуваєте єдність з природою. Це приміщення залито світлом, насичене киснем, що підвищує настрій, додає енергії, сприяє релаксації.

Хтось, колись  і чомусь назвав засклену алюмінієву або дерев’яну конструкцію зі світлопрозорим дахом ‘Зимовим садом’ – з одного боку це правильно – при правильно спроектованої конструкції квітам і людям у цьому будинку і справді буде комфортно і радісно взимку милуватися навколишньою  природою. Але коли приходить літо – то цей зимовий сад завдяки великим форматам скління даху і стін стає справжнім джерелом надмірного тепла , причому до такої міри, що перебувати в ньому практично неможливо.

Звичайно-ж, існують потужні системи вентиляції і кондиціювання – які частково вирішать цю проблему, але до тих пір, поки сонячні промені будуть проникати в приміщення – відчути себе комфортно в літній час не вдасться.

Та технології не стоять на місці і з кожним роком з’являються супер-функціональні покриття для скла – з різними напиленням для захисту від сонця, енергозбереження і теплоізоляції- це і справді працює! – але відсікає не таку кількість, що надходить радіації (або теплової енергії сонця) достатній для комфорту ваших рослин і людей (в сучасних зимових садах з прозорими і світлими вікнами (це важливо для рослин) відсікається приблизно 30-40% енергії сонця – а решта, через величезні площі накриття, надходить у приміщення) . Тому власникам зимових садів необхідно продумати ефективний  захист – це робиться з допомогою маркізи для зимового саду , які бувають як внутрішніми, так і зовнішніми.

Крім цього, дані системи  розсіюють яскраві і ріжучі око сонячні промені, і закривають від всюдисущих поглядів сусідів.