plisse-14 plisse-1 plisse-2 plisse-3 plisse-4 plisse-5 plisse-6 plisse-7 plisse-8 plisse-9 plisse-10 plisse-11 plisse-12 plisse-13

Якщо ви шукаєте тканинну альтернативу пластиковим жалюзі, найкраще рішення – купити штори плісе на замовлення. Ці легкі, красиві, функціональні конструкції прикрасять вікна будь-якої конфігурації та надійно захистять приміщення від яскравого сонця, пилу і поглядів перехожих.

Особливості та види штор плісе

Такі вироби являють собою ткане полотно, закріплене між двома алюмінієвими профілями – верхнім і нижнім. Завдяки шнурам або ниткам, що проходять крізь тканину, конструкція збирається в складки плісе – горизонтальні або вертикальні. При підйомі штора може фіксуватися на потрібній висоті або вкладатися над вікном у вигляді компактного блоку. Механізм штор може бути ручним (ланцюжок) або автоматичним (пульт з електроприводом).

Подібні моделі складно виготовити своїми руками, тому краще замовити штори плісе в магазині Інтеріо Сторі.

Види жалюзі-плісе:

  • Класичні. Мають прямокутну форму та можуть використовуватися на вікнах стандартних форм.
  • Арочні. Виготовляються у вигляді віяла та призначені для арочних і круглих віконних прорізів.
  • Гофре. Структура виробу утворена двома шарами плісированої тканини, між якими залишаються повітряні осередки. Такі завіси створюють влітку прохолоду в приміщенні, а взимку зберігають тепло.
  • Штори для мансардних і пластикових скошених вікон. У конструкціях використовуються спеціальні струни, що утримують тканину в натягнутому положенні.
  • День-ніч. У системі чергуються два полотна – світле та темне, що дозволяє регулювати ступінь затінення в кімнаті.

Переваги плісированих штор

  • Встановлюються на вікнах будь-якої конфігурації, балконах і прозорих покрівлях.
  • Оригінальний сучасний дизайн.
  • Різні варіанти установки на пластикові вікна. Монтуються як зі свердлінням рами (на саморізах), так і без свердління – на липучках. Другий варіант використовується для кріплення штор, які мають невелику вагу.
  • Практичність і простота в догляді. Тканини для штор плісе просочені спеціальними засобами для збереження форми складок, захисту від забруднень і загоряння.

У нас ви завжди можете купити якісну продукцію за оптимальною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент тканин для штор, фурнітури, аксесуарів, карнизів. Дизайнер за вашим бажанням зможе виїхати на об’єкт і розробити ескіз фіранки для будь-якого стилю інтер’єру.

Наш широкий діапазон цін дозволить зробити замовлення відповідно до ваших можливостей. У нас можна замовити монтаж плісированих жалюзі.