plisse-14 plisse-1 plisse-2 plisse-3 plisse-4 plisse-5 plisse-6 plisse-7 plisse-8 plisse-9 plisse-10 plisse-11 plisse-12 plisse-13

Сьогодні у Львові дуже легко знайти та купити штори плісе недорого. Вони представлені в різних кольорах, вироблені з гладких матеріалів і мають оригінальні візерунки. Колекція в інтернет магазині включає тканини з різним ступенем світлової передачі (від прозорих матеріалів до повністю затемнених).

Штори плісе на замовлення – ідеальне рішення для оформлення засклених веранд, скла у зимових садах і вікон незвичайної форми. Зараз, коли у цій тенденції існують індивідуальні інтер’єрні рішення та панує мінімалізм, жалюзі плісе стали одним із найпопулярніших варіантів для оформлення вікон.

Вишиті штори чудово виглядають на пластикових вікнах, легко вписуються в отвори незвичайних форм. Вони здатні створити затишок і певний романтичний настрій, можуть бути монотонними і з малюнком, щільними чи прозорими тощо.

Якщо ви експериментуєте зі своїми кольорами та текстурами, то завжди можете вибрати модель, яка підходить для конкретного стилю інтер’єру. В Україні ви також зможете знайти штори плісе на замовлення. Подумайте про те, як можна оригінально використовувати різне оформлення вікон в інтер’єрі кімнати.

Зовні жалюзі плісе дуже схожі на звичайні, їм притаманна лаконічна форма та сегментна структура. Але з огляду на це, ви помітите, що немає типових пластикових або алюмінієвих ламелів, їхнє місце займають гофрований папір або тканина.

Купити штори плісе у Львові

Цей вид декорування вікон є естетичним і зручним, тому що він має багато інших варіантів і дозволяє контролювати не тільки прямокутну рамку, а й дугу. Можна купити штори плісе від виробника, які доступні у трьох варіантах: натягнутий, підвісний і прикріплений.

Головна їхня перевага полягає в тому, що вони можуть бути різної складності й мати різне місце розташування. Існують трикутні, напівкруглі, квадратні, круглі та ламані моделі. Залежно від типу конструкції та обладнання, системи поділяються на кілька типів: напругу, підвіску та фіксацію.

  1. Система напруги жалюзі плісе може бути успішно використана у похилих вікнах. Вона буває обладнана бічними керуючими для запобігання вирівнюванню. Така конструкція представлена різними варіантами монтажу. Наприклад, натягування ниток фіксує кожен профіль, що дозволяє регулювати освітлення в приміщенні. Таким чином, ви можете відкрити нижній або верхній край склопакета, переміщуючи один чи два профілі.

Другий сценарій передбачає приєднання одного з профілів жалюзі плісе до основи. Таким чином, лише один профіль закріплений за допомогою прямих дротів і може рухатися вздовж них паралельно зі склом.

  1. На виступі штор плісе на замовлення може бути тканина з постійно фіксованими верхніми та нижніми краями, які можна вільно рухати вгору та вниз рамкою. Монтаж системи має сенс на вертикальні жалюзі та заслінки, які відкриваються.
  2. Фіксація – варіант для проектування нерегулярних вікон. Він постійно закриває вікно і абсолютно не регулюється.

Плісировані штори на замовлення

Все більше людей в Україні вирішують недорого купити штори плісе. Це можуть бути практичні та якісні готові моделі. Також є варіант знайти у Львові штори плісе на замовлення. Це можливо зробити в інтернет магазині Інтеріо сторі, який пропонує доступні ціни.

Жалюзі плісе встановлюються не тільки на сучасних пластикових вікнах, але й на дерев’яну, панорамну та мансардну конструкцію. Регулювання світлового потоку відбувається кількома способами. Наприклад, існують системи з електроприводом. Ви також можете вручну підняти й опустити тканину, використовуючи мотузку, ланцюжок або повзунок.

Якщо штори плісе складаються за допомогою денної системи, то це дозволить легко регулювати ступінь освітлення в приміщенні. Ця форма помітно відрізняється при одночасному використанні двох полотен: напівпрозорих і щільних. Також можуть паралельно застосовуватися три-чотири профілі.

Різні матеріали та дизайн штор плісе для кухні

Кухня – це кімната, де зазвичай панує особлива атмосфера затишку. Вона наповнена запахами їжі, яка готується, тому в приміщенні часто буває пар і вологе повітря. Через це для кухні слід купити штори плісе, керуючись певними правилами.

Матеріалом для створення жалюзі плісе може бути будь-що. Найбільш бюджетні варіанти, які недорого коштують, навіть виготовлені з товстого паперу. Але на кухню слід вибирати моделі з поліефірних або змішаних тканин, підданих спеціальному антибактеріальному просоченню. Такі штори не тільки стійкі до бруду, але й вогнетривкі.

Найзручніший варіант для кухні – жалюзі плісе, які закріплені прямо на вікнах і тісно примикають до них. Таке кріплення дозволяє використовувати всі елементи конструкції вікна без будь-яких обмежень.

Для кухонного дизайну традиційно використовують плісировані горизонтальні штори плісе на замовлення. Проте й вертикальні моделі не поступаються їм функціональністю та виглядають не менш цікаво. Додатковий бонус – вертикальні складки візуально роблять стелі вищими.

Двері, що ведуть на балкон або лоджію біля кухні, також потребують оформлення. Їх можна прикрасити короткими жалюзі плісе, покриваючи лише скляну частину вікна. На перший погляд, вони можуть здаватися надто лаконічними у вітальні – кімнаті, яка просто повинна бути затишною та комфортною, щоб приємно проводити вільний час.

Фактично вітальня зі шторами плісе на замовлення виглядає не менш затишно, ніж у випадку з класичними шторами. Розглянемо деякі особливості їхнього використання в кімнаті:

  • Жалюзі плісе ідеально гармонують зі шторами. У вітальні та залі такі завіси виглядають по-особливому добре. Для вітальні краще купити штори плісе, висота яких регулюється як зверху, так і знизу. Вони більш зручні в управлінні природним денним світлом.
  • Краще, якщо жалюзі плісе будуть одноманітними. У вітальні, як правило, можна зустріти різноманітність декоративних і функціональних елементів. Штори та жалюзі з великою кількістю маленьких горизонтальних складок зроблять інтер’єр дуже насиченим.
  • Такий стиль як прованс важко уявити без ніжних квіткових принтів на фіранках. Саме тому ви можете зробити для них виключення та купити штори плісе з романтичним квітковим малюнком.
  • Напрямок складання складок у жалюзі плісе може бути не тільки горизонтальним, але й вертикальним. Вважається, що штори з горизонтальними складками візуально збільшують стіни та підходять для декорування вузьких вікон. А от вертикальні моделі візуально ніби піднімають стелі та більш придатні в малих просторах.

Жалюзі плісе відмінної якості

В Україні та у Львові зокрема є чимало салонів, які пропонують купити штори плісе. В інтернет магазині Інтеріо Сторі ви знайдете практичні та якісні моделі, вартість яких приємно вас здивує.

Якщо ви хочете створити певну атмосферу в кімнаті та прикрасити вікно, то варто купити штори плісе глибоких насичених кольорів. Це може бути мокрий асфальт, темно-синій, бордовий, оливковий тощо. Матимуть гарний вигляд вироби з товстого шовку чи атласу. Якщо зосередитися на просторі в інтер’єрі, то варто вішати на вікна жалюзі плісе в прозорих пастельних тонах, наприклад, із органзи.

Для залів, оформлених в мінімалістському або авангардному стилі, можна купити штори плісе і використовувати їх як незалежний декоративний елемент. Основна умова – їхній колір повинен відображати ключові кольори інтер’єру.

Спальні, особливо в сільських будинках, часто розташовані на горищах, для яких характерні незвичайні вікна. Жалюзі плісе – єдиний варіант, який найкращим чином підійде у таких випадках. Вони відкривають найдивнішу конфігурацію і не приховують, а лише підкреслюють оригінальну геометричну форму вікон.

Найбільш зручним способом є регулювання освітлення за допомогою нічних жалюзі плісе. Їм не потрібні завіси-партнери. У другій половині дня вікно покривається напівпрозорою тканиною, а вночі – щільною тканиною із затемненням.

Цікаве рішення для кожної спальні – штори з фотографічним принтом. Зображення зоряного неба, морського пейзажу або лісової галявини допоможуть створити в кімнаті затишну атмосферу відпочинку.

Головне завдання штор плісе на балконі – захистити приміщення від яскравого сонячного світла, не перевантажуючи невеличкий простір. Не можна зіпсувати інтер’єр балкона чи лоджії такими шторами, проте їх потрібно використовувати, зважаючи на певний нюанс.

Наприклад, якщо балкон стоїть на сонячній стороні, зверніть увагу на жалюзі плісе з металізованим покриттям. Тканина не тільки буде затемнювати приміщення, але також відображатиме сонячне світло. Це не дозволятиме повітрю нагріватися, і навіть в літню спеку вдасться втримати прохолоду на балконі та в сусідній кімнаті.

Доступні ціни в інтернет магазині

Шукаєте доступні ціни у Львові? Салон Інтеріо Сторі недорого пропонує штори плісе на замовлення та готові якісні й практичні моделі. Ціна на гарні конструкції від виробника приємно вражає багатьох клієнтів. Зробіть вибір прямо зараз, щоб вже незабаром насолоджуватися оновленим виглядом своєї кімнати.