rolety-1 rolety-1 rolety-1 rolety-2 rolety-2 rolety-3 rolety-3 rolety-4 rolety-4 rolety-5 rolety-5 rolety-6 rolety-6 rolety-7

Якщо вікна вашої квартири або будинку виходять на південну сторону, захистити кімнати від яскравого сонця допоможуть щільні портьєри. Але що робити влітку, коли закриті фіранки створюють в приміщенні нестерпну духоту? Ефективне вирішення проблеми – купити рулонні штори на замовлення. Ролети та рулонні штори у Львові можна знайти дуже дешево на нашому сайті.

Купити тканинні ролети у салоні Інтеріо Сторі

У салоні Інтеріо Сторі ви можете замовити готові моделі або рулонні штори на пластикові вікна. Ціни можуть коливатися, але всі конструкції абсолютно доступні для придбання. Купити ролети варто хоча б тому, що вони легкі, компактні, прості в управлінні та підходять для будь-яких вікон. А ще це надзвичайно стильний і зручний елемент декору будь-якого приміщення.

Конструкція тканинної ролети складається з полотна, системи направляючих та механізму управління. При підйомі полотно накручується на вал, утворюючи компактний згорток у верхній частині вікна. Управління завісою може бути механічним (пересуванням ланцюжка) або автоматичним (пультом з електроприводом).

Рулонні штори можуть по-різному кріпитися на вікна Львів пропонує багато різних моделей. Залежно від виду конструкції кріплення може проводитися за допомогою саморізів, спеціальних кронштейнів чи на липучках, без свердління стіни або рами.

Ролети та рулонні штори у Львові – різновиди

Відкриті. Монтуються на стулку вікна, отвір або стелю, при цьому вал залишається на виду. Низ і бічні сторони полотна укріплені жорсткою стрічкою, що дозволяє ролетам зберігати рівне положення навіть під час протягу.

Касетні. Вал прихований всередині витонченого за формою касетного короба. Підходять для вітальні, спальні, кухні та добре поєднуються з портьєрами і тюлем.

Мінікасетні. Такі варіанти дуже компактні та можуть встановлюватися на стулках і невеликих вікнах.

Рулонні штори день-ніч. Складаються з двох полотен, на поверхні яких чергуються горизонтальні світлі та темні смуги. Система дозволяє регулювати інтенсивність денного освітлення, і особливо затребувана при затіненні дитячих кімнат і спалень.

Ролло. Тканеві ролети призначені для мансардних вікон, де сонячне або місячне освітлення буває особливо яскравим.

Великі тканинні ролети. Виготовляються для затінення великої площі скління. Підходять для балкона, веранди, альтанки, зимового саду. За бажання їх можна встановлювати навіть на двері.

Тканини для рулонних штор вибирають залежно від їхньої світлопроникності. Вони можуть бути:

  • прозорими;
  • напівпрозорими;
  • типу «dim-out» (створюють до 90% затемнення);
  • типу blackout (до 100%).

Ціни на рулонні штори

У нашому каталозі представлена велика кількість готових ролет і тканин для них – однотонних і з малюнком. При пошитті виробів ми використовуємо якісний поліестер із вмістом льону, бавовни, віскози. Матеріал міцний, не вигоряє на сонці та відштовхує пил, що полегшує догляд за рулонними шторами.

Штори ролети сьогодні мають значний попит, їх встановлюють у приміщеннях різного типу. Це чудовий варіант як для дому, так і для офісу. Власний пошивний цех і високотехнологічне європейське обладнання дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності. Широкий асортимент механізмів для рулонних штор дає нам можливість виготовляти моделі всіх видів.

Ви можете легко знайти і купити тканинні ролети у Львові, вибравши бажані моделі на сайті компанії Interiostory.