markizy-15 markizy-1 markizy-1 markizy-2 markizy-3 markizy-4 markizy-5 markizy-6 markizy-7 markizy-8 markizy-9 markizy-10 markizy-11 markizy-12 markizy-13 markizy-14

Готові маркізи та на замовлення

Для терас або балконів потрібен захист від інтенсивного сонячного випромінювання. Для цього ідеально підійдуть стильні, функціональні та довговічні маркізи, які встановлюють на вікна. Вони можуть бути вуличні, балконні, терасні, рулонні, горизонтальні, висувні тощо.

Традиційні маркізи мають форму легкого складаного даху. У сучасних моделей зазвичай є основа з алюмінію, іноді вона зроблена зі сталі. На цій конструкції розтягується лист міцного матеріалу. Виробники пропонують різні варіанти, в тому числі поліефірну тканину чи матеріал, захищений водонепроникною плівкою. Також є спеціальні самоочисні матеріали. Це завжди повинен бути дуже механічно міцний матеріал, стійкий до води та руйнівного ультрафіолетового випромінювання, а також високої температури.

Купити маркізи у Львові

Це можна зробити на замовлення, або вибрати серед готових варіантів. Не потрібно довго шукати компанію де пропонують купити маркізи Львів має багато різних салонів. Наприклад, в Інтеріо Сторі можна недорого замовити різні маркізи, наприклад, рулонні, вуличні, балконні, терасні, горизонтальні, висувні та інші.

Варто купити маркізи Львів, щоб покращити вигляд балконів та тераси. Конструкції можуть бути розкриті або в касеті, з ручним та електричним приводом, для використання з дистанційним керуванням або перемикачем. Сьогодні існують такі сонцезахисні щити, плащі або вітрові екрани, які обладнані додатковими датчиками вітру, вібрації або сонячного освітлення.

Широкий ассортимент у салоні Інтеріо Сторі

Ми пропонуємо вам купити маркізи Львів у Інтеріо Сторі. Саме в цьому салоні є широкий вибір тканин і візерунків, завдяки чому ви легко можете вибрати модель, яка відповідає вашим очікуванням, кольору фасаду та стилю оформлення. Маркізи зроблені на алюмінієвій структурі з порошковим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії та несприятливих погодних умов.

Коли дах не потрібний, тканина буде згорнута. У деяких системах матеріал, намотаний на рулон, повністю захований всередині касети, в інших – частково, а є й ті моделі, де він повністю експонований. Останні мають найнижчу вартість. Розроблений тент може охоплювати терасу чи балкон. Він захищає не тільки від сонця, але також несильного морозу та незначного вітру.

Багато хто вирішує купити маркізи Львів. Такий дах дає тінь, але він не закриває вигляд із вікна й дозволяє світлу проникати до приміщення. У спекотний день ми можемо сховатися в прохолодному будинку, але при цьому помилуватися садом через вікно.

Тенти можуть також бути прикрасами для дому, диверсифікуючи свою форму. Ви можете підібрати колір та малюнок маркізів до фасаду. Він може бути адаптований до будь-якого будинку, незалежно від дизайну. Однак це потребує великої турботи від користувачів.

Через великий покрив поверхні маркізи піддаються сильному тиску вітру, тому повинні мати належну тверду конструкцію, щоб регулярно підтримувати та контролювати її. Але дощ чи вітер може пошкодити маркізи, тому тент не повинен розвиватися, наприклад, під час шторму. Завдяки стійкості до поривів вітру, терасні та балконні тенти поділяються на класи. Третій, найвищий, може витримувати навіть 50 км/год вітру, якщо він був встановлений правильно.

Найнижчі ціни на маркізи для терас та балконів

Захист від несподіваного колапсу погоди – це електронна система, яка автоматично згинає навіс із занадто сильним вітром. Це корисне рішення, однак воно збільшує вартість тенту. Датчик погоди, звичайно, може бути встановлений тільки тоді, коли тент розроблений за допомогою електродвигуна. Ціна ручного приводу нижча, він більш складний у повсякденному використанні.

Купити маркізи Львів варто, адже вони енергетично ефективні. Сучасні автоматичні моделі мають таку конструкцію, яка зменшує споживання енергії. Сонячна навіса може не використовувати енергію від мережі, адже живитиметься від батареї, зарядженої сонячною радіацією

Вікна, накриті маркізами, на відміну від зовнішніх жалюзі, дозволяють природньому світлу потрапляти до приміщення. Навіси дають достатньо світла, щоб не користуватися додатковим освітленням.

Але можна забезпечити також відносну конфіденційність, адже є моделі, які витягуються. Таким чином, ви будете вільно спостерігати навколишнє середовище, і водночас мати відчуття приватності, захищаючи інтер’єр від спостерігачів ззовні.

Маркізи також називають зовсім іншим типом сонцезахисних огороджень, які не захищають тераси, а самі скління. Це ефективним бар’єром, який зберігає сонячні промені, проте розсіює їх (за сприятливих умов – більше 90 відсотків). У той же час достатньо світла досягає кімнат, тому в будинку немає темряви.

У нашому салоні можна недорого купити маркізи Львів. Класичні маркізи замінюють дах, а бічні тенти служать тимчасовою стіною. Після розгортання створюється непрозора оболонка, яка захищає від нахилу світла, легкого вітру і, перш за все, від поглядів прохожих. Така конструкція особливо потрібна у будівлях, на терасах багатоквартирних будинків та в маєтках з численними прилеглими будинками.