jap-9 jap-1 jap-1 jap-2 jap-3 jap-4 jap-5 jap-6 jap-7 jap-8

Японія – одна з найбільш загадкових і цікавих країн світу. Стародавня філософія і культура цікаво уживаються тут з новітніми технологіями і створенням роботів. За останнє десятиліття японський стиль став дуже популярним у дизайні інтер’єрів.

Один із його напрямків – мінімалізм. Сьогодні він знову активно використовується при оформленні житлових приміщень. Це не випадково, адже інтер’єр в японському стилі має багато переваг: для нього характерні велика кількість природного світла, мінімум меблів, акценти на великі деталі. Однією з найважливіших деталей японського інтер’єру є штори.

Японські штори (їх ще також називають панельні або екранні штори) – це полотна тканини або тюлю. Під натягом вони стають жорсткими, зазвичай їх закріплюють на багатошаровому карнизі. Такі штори більше нагадують панелі або вертикальні жалюзі. Часто вікно декорується з використанням декількох панелей, які завдяки багаторівневому карнизу можна розташовувати в довільному порядку. Саме тому в більшості випадків при пошитті японських штор у Львові використовується текстиль різних кольорів.

Японські штори у Львові

Вам сподобається, як м’яка тканина прикрасить ваші вікна за допомогою цікавих візерунків і зображень. Ви можете повністю трансформувати кімнату (або кілька) з цими сучасними шиферними японськими шторами. Пошукайте в інтернет магазині Інтеріо Сторі вироби потрібної довжини. Також перегляньте широкий асортимент оформлення, щоб гармонійно підібрати й замовити японські штори під декор конкретного приміщення.

Ви знайдете моделі з елегантними візерунками разом із зображеннями, які можуть додати елемент несподіванки. Японські штори можна купити онлайн на кухню або іншу кімнату. Головне, щоб вони гармонійно доповнили інтер’єр. Звичайно, вибір за вами, але варіантів у Львові просто незліченна кількість.

Традиційні японські штори складаються з однієї або декількох вертикальних панелей. В Японії ви можете побачити їх перед магазинами та ресторанами з назвою або логотипом місця. Також їх використовують як захист від сонця, тепла, холоду, вітру та пилу. Деякі готові моделі насправді є знаком того, що місце відкрите для бізнесу. Вони також можуть використовуватися як роздільники, а також дверні або віконні декоративні елементи.

Купити штори в японському стилі на замовлення

Перегляньте наш каталог, щоб недорого купити варіант, який задовольнить ваші особисті вподобання. В інтернет магазині є готові вироби, вартість яких дуже доступна. Зважаючи на стиль приміщення, ви завжди можете створити власні драпірування або в режимі онлайн замовити пошиття.

Японські штори виготовляють у різних стилях і з різноманітних матеріалів. Вони виглядають дуже традиційно і можуть так само добре вписатися в західні будинки, маючи елегантний вигляд. Вони забезпечать конфіденційність вдома чи в офісі, дозволяючи світлу проникати через вікно.

Існують японські штори, які розділені на чотири невеликі панелі. Вони радше є елементом прикраси, ніж справжнім способом розмежувати приміщення. Це пов’язано з їхньою короткою довжиною. Такі моделі порадують тих, хто хоче додати традиційних японських елементів до оформлення свого будинку.

Можна зустріти японські штори з дуже простим дизайном і з білими смугами. Цікаво виглядають вироби темно-синіх відтінків, що полегшує їхнє розміщення в будь-яких інтер’єрах. Такі моделі можуть розділяти зони у вашому будинку, дозволяючи вільно проходити потоку повітря. Старайтеся вибрати японські штори з такого матеріалу, який було би легко чистити.

Бувають і більш традиційні японські конструкції. Вони діляться на два прямокутники, які досить довгі, щоб бути висунутими в дверях або перед вікном для більшої конфіденційності. При цьому такі японські штори не блокуватимуть усе світло.

Приклад із більш традиційного японського стилю може мати гарні зображення з вишнею, що цвіте. Її часто зображують на тлі місяця, зазвичай малюнки виконані в ніжній кольоровій гамі без яскравих відтінків. Матимуть чудовий вигляд ті японські штори, що виготовлені з льону. Матеріал засвідчуватиме якість виробу, таким чином вам буде запропоноване відмінне співвідношення ціни та якості.

Доступні ціни від виробника

Японські штори у Львові – це пропозиція для тих, хто хоче виділитися й знайти своє оригінальне оформлення для вікон чи дверей. Завіски в японському стилі не лише виділяються своєю формою, а й надають інтер’єру унікальний східний характер. Їхня унікальність пов’язана з функціональністю.

Можна купити онлайн готові японські штори для дому чи офісу або замовити їхнє пошиття в інтернет магазині. Вибираючи відповідний колір і візерунок, зверніть увагу і на вартість. Ціни в Інтеріо Сторі вражають своєю доступністю, тому багато клієнтів купують японські штори недорого саме на нашому сайті.

Перегляньте каталог і виберіть ту модель, яка вам найбільше до душі. Завіски в японському стилі привертають увагу, тому до них не можна лишитися байдужими. Бажаємо вдалого вибору!