rymski-5 rymski-6 rymski-7 rymski-8 rymski-9 rymski-1 rymski-2 rymski-3 rymski-4

Якщо ви шукаєте економічний варіант світлозахисних віконних конструкцій, чудовим рішенням буде купити римські штори. Вони легкі, красиві та зручні в управлінні, за рахунок чого доречні як у житловому, так і в офісному приміщенні. Ці штори пасують практично до будь-якого стилю інтер’єру та надійно захищають від яскравого сонця і сторонніх поглядів.

Конструкція та види римських штор

У нашому магазині ви можете замовити римські штори – готові або зшиті на ваш смак. Вони являють собою прямокутне полотно тканини, виготовлене за розміром вікна. Полотно кріпиться на спеціальному або звичайному карнизі за допомогою клейкої стрічки. При підйомі тканина збирається в горизонтальні складки, а при опусканні – розправляється, повністю закриваючи віконний отвір. Механізм для римських штор, встановлений на торці карниза або всередині нього, дозволяє управляти конструкцією вручну (за допомогою шнура чи ланцюжка) або автоматично, за наявності електродвигуна та пульта.

Існує кілька видів римських штор:

  • Класичні. При підйомі полотна складки акуратно накладаються одна на одну. Завдяки лаконічному дизайну, ці моделі органічно поєднуються з портьєрами, тюлем, ламбрекеном і гарно виглядають на балконі.
  • Каскадні. Утворюють при підйомі та опусканні красиві хвилясті оборки. Підходять для інтер’єрів у стилі прованс, модерн, ар-деко.
  • Система День-Ніч. Конструкція штори дозволяє контролювати потік світла за рахунок чергування на полотні світлих і темних горизонтальних смуг. Подібна модель – ідеальний вибір для спальні та дитячої кімнати, де необхідно створити сприятливі для сну умови.

Вибір тканини для римських штор залежить від ступеня природної освітленості приміщення. Для легкого затінення підходять напівпрозорі матерії, а для створення напівтемряви – більш щільні (жаккард, поліестер, спеціальний текстиль blackout). У житлових кімнатах краще виглядають вироби з натуральних матеріалів – льону, шовку або бавовни, що мають різний ступінь щільності та фактуру. Ідеальний варіант для кухні – комбіновані тканини з особливим просоченням: вони не поглинають запаху, не збирають пил і не так швидко забруднюються, як натуральні.

Наші переваги

  • Наш асортимент готових штор і тканин включає більше 10000 видів.
  • У нас працюють тільки висококласні фахівці.
  • Відвідавши наш салон, ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору тканин, фурнітури та карнизів для римських штор.
  • Дизайнер розробить для вас кілька ескізів штор, підбере матеріали та за вашим бажанням зможе виїхати на об’єкт.
  • Наш широкий діапазон цін дозволить зробити замовлення відповідно до ваших фінансових можливостей. Ми завжди прагнемо не виходити за рамки озвученого клієнтом бюджету.
  • Ви можете замовити у нас монтаж карниза та кріплення штор.