rymski-5 rymski-6 rymski-7 rymski-8 rymski-9 rymski-1 rymski-2 rymski-3 rymski-4

Варто купити римські штори, адже це приваблива альтернатива традиційним штори. Вони чудово захищають від сонця та чужих очей, але те, що відрізняє їх від інших рішень, – це декоративні якості. Згорнуті складки перетворюються на привабливе оформлення.

Римські штори зшиті з різних матеріалів. Під замовлення варто шукати високоякісні тканини для пошиття, які довго не м’ятимуться та не вицвітатимуть. Найкраще використовувати матеріали синтетичного волокна, наприклад поліестер. Їх простіше доглядати, вони краще протистоять сонячному світлу. Ці тканини будуть розтягуватися і стискатися в значно меншій мірі, ніж природні матеріали. Бавовняне або лляне полотно має гарну текстуру, але на практиці залишає бажати кращого.

Римські штори використовуються замовляють переважно в інтер’єр. Вони прикрашають традиційні вікна, незалежно від їхньої форми, розміру та розташування. Виробники пропонують купити римські штори на балкон, а також ролети для вікна даху. Цікавим рішенням є готові горизонтальні римські штори, закріплені на перголах, які служать покрівлею тераси або будь-якого місця в саду. Вони зможуть ефективно захищати від сильного сонця та тепла. Стильний вигляд мають бамбукові моделі.

Купити римські штори у Львові

Експлуатація римських штор дуже проста і не відрізняється від того, як ми використовуємо традиційні штори. Механізм підйому використовує ланцюжок або кульковий механізм, він також називається касетою або ланцюжком.

Які відмінності між двома системами і які вибирати? Струмовий механізм буде справлятися краще з маленькими світлими шторами. Довжина рядка змінюється під час опускання та підйому, що може бути складним, якщо штори висять доволі високо.

Є тканини, які більш схильні до бруду. Ціна говорить на користь цього рішення – механізм шнура коштує менше, ніж інші. Механізм із касетою працюватиме трохи більших у важчих жалюзі, особливо якщо вони великі. Його довжина не змінюється під час підйому та опускання. Щоб зупинити ролети, ми не повинні робити будь-які маневри – просто відпустити «бусини».

Купити у Львові також можна електросклопровідні штори, якими можна керувати пультом дистанційного керування або вимикачем. Таке рішення може бути корисним, коли мова заходить про великі штори, які високо висять і до яких надзвичайно важко дістати.

Римські штори під замовлення

Залежно від ваших потреб, ми можемо вибрати готові рішення в кухню, в дитячу, в спальню, на балкон. Також в нашій студії ви зможете купити у Львові найкращі вироби на замовлення.

Багатьом подобаються перевірені рішення, тому саме такі пропонує наш інтернет магазин. Ось чому купити римські штори хочуть все більше клієнтів. Завдяки такій конструкції вдень ми можемо насолоджуватися природним світлом, не жертвуючи приватністю. Ввечері достатньо зробити декілька рухів, щоб сховатися від чужих очей перехожих і сусідів. Зараз популярні моделі з бамбука.

Але все ж буває, що римські штори просто не вписуються в інтер’єр у деяких стилях. Вони виглядають занадто старими й важкими. Як знайти для них привабливу альтернативу? Варто розглянути два рішення. Перша пропозиція – це денні та нічні ролети, тобто класичний роликовий затвор із регульованим доступом до світла. Вона складається зі смужок із затемненим і напівпрозорим матеріалом, які чергуються між собою.

Якщо купити римські штори денного і нічного типу, то вони можуть викликати надзвичайні почуття. Їхній характерний зовнішній вид може сприйматися по-різному: залежно від смаку щось вважатиметься дефектом, а щось – перевагою.

Цікавий вигляд матиме поєднання римських штор із іншими видами, наприклад, комбінація двох окремих штор на одному пласті. Тканина знизу має бути делікатною й напівпрозорою, наче вуаль. Товстий декоративний матеріал монтується зверху. Завдяки зручній конструкції подвійні римські штори поєднуватимуть в собі переваги штор та гардин. Залежно від ваших потреб, ми можемо змінити налаштування блайндів під замовлення.

Як виміряти?

Щоб римські штори виглядати бездоганно, ми повинні правильно їх виміряти. Метод відрізнятиметься залежно від типу конструкції. Якщо ви плануєте купити римські штори та повісити їх на стіну або стелю, необхідно включити в розрахунки запас матеріалів, що виступають за нішу вікна (близько 7 см з кожної сторони). Достатньо виміряти ширину віконного отвору, а потім додати приблизно 14 см.

При розрахунку довжини штор слід пам’ятати, що після повного підйому прокат матеріалу займає близько 15-30 см залежно від типу тканини. Обов’язково додайте запасні сантиметри на висоту. Також враховуйте розмір підвіконня. Якщо воно виступає, то штори повинні закінчитися прямо над ним. У цій ситуації відніміть від отриманої суми один сантиметр. Слід використовувати той же принцип для блайндів, які досягають підлоги.

Як зібрати?

Установка римських штори швидка та проста. Ми можемо виконувати її декількома способами. Найпоширенішим рішенням є встановлення римських штор на стіну або стелю таким чином, щоб вони охоплювали все вікно.

Ми повинні пам’ятати, що конструкція у згорнутому вигляді займає близько 15-30 см, тому її слід повісити досить високо. Інакше це буде перешкоджати відкриттю вікна. З цієї причини краще уникати підвісних штор у низьких кімнатах.

Римські штори, встановлені на віконній рамі, дуже популярні. Найчастіше їх підбирають в кухню, в дитячу і в спальню. Залежно від вибраної моделі, штори можуть бути приклеєні до рами або підвішені, використовуючи спеціальні вилучення. Інший спосіб збірки полягає у закріпленні штор у перерізі. Це непрактично, бо ускладнює відкриття вікон широко.

Римські штори для завіси є досить поширеним рішенням. Для того, щоб повісити їх на завіси, доведеться вибирати модель із особливими фіксаторами. Таке рішення дозволяє часто змінювати оформлення вікон.

Великий вибір товарів

Вибір оформлення для вікон – одне з найскладніших завдань. Вони повинні бути красивими, практичними та відповідати стилю, в якому зберігається інтер’єр. Неважливо, чи ви вибираєте рішення в кухню, в дитячу, в спальню чи на балкон. Наш інтернет магазин пропонує недорого купити у Львові різні моделі.

Якщо приміщення має сільську атмосферу, ми можемо покрити вікно завдяки бабусиній завісі або квітковим тюлем. А як щодо глянцевих кухонь у скандинавському та нью-йоркському стилях? Якщо в них будуть завіси, портьєри та штори, ми отримуємо комічний ефект. Традиційні штори є практичними, але не дуже елегантними, тому не всім їм сподобається. Римські штори приходять на допомогу: вони стильні, прості, але при цьому ефективні.

Перш за все, звертайте увагу на якість і тип матеріалу, з якого зроблені вироби. Кухня – це місце, що піддається впливу вологи, бруду та температури. Тож слід шукати тканину, яка може впоратися з цими умовами. Хороший вибір – це довговічні та водонепроникні, бажано синтетичні волокна.

Варто купити у Львові для кухні римські штори, які можна мити. Це особливо важливо, якщо вони висять прямо над раковиною або в іншому місці, що піддається забрудненню. Шаблон і колір штор повинні відповідати декору приміщення. Стримане забарвлення тканини – найбезпечніше рішення. Вона виглядатиме скромно і природно. Якщо ви хочете зробити особливий акцент, виберіть римські штори зі смужками, візерунками чи квітами. Мотив, який їх прикрашає, може бути повторений на інших текстильних виробах із кухні та на різних видах аксесуарів.

Ціни в інтернет магазині Іnteriostory

Перш ніж купувати готові римські штори, можна замовляти зразки матеріалів. Таким чином, тканина буде повністю збігатися з внутрішнім оформленням приміщення. Ви зможете перевірити, чи такою вона є в реальності, як на зображенні чи в описі: чи має вона відповідну текстуру, колір і ваги. Ціна римських штор буде залежати від типу тканини та її довжини.

Якщо вікно має стандартні розміри, можна придбати готові моделі. У випадку з вікнами з незвичайною формою або розміром, буде потрібно виготовляти римські штори під замовлення. Якщо конструкція зроблена згідно вашого індивідуального запиту, то її ціна буде трохи вищою, ніж при стандартному розмірі. Проте виріб після пошиття буде виглядати просто бездоганно і відповідатиме вашим потребам.

Переглядаючи римські штори в інтернет-магазині, ми можемо бути трохи здивовані тим, наскільки різноманітні їхні ціни. Багато факторів визначають кількість цього продукту: розмір, тип матеріалу та обробка, а також механізм, який використовується у шторах. Пам’ятайте це, порівнюючи ціни римських штор в каталозі магазину.