labrekeny-13 labrekeny-14 labrekeny-1 labrekeny-2 labrekeny-3 labrekeny-4 labrekeny-5 labrekeny-6 labrekeny-7 labrekeny-8 labrekeny-9 labrekeny-10 labrekeny-11 labrekeny-12

Бажаєте замінити монотонні штори чи тюль на кухні? Хочете, щоб приміщення виглядало більш презентабельним, а кімната відрізнялася розкішшю та витонченістю? Рекомендуємо вам купити готові ламбрекени в нашому інтернет-магазині. Вони здатні прикрасити будь-яке вікно – як маленьке, так і велике. В нашому каталозі ламбрекенів знайдуться моделі для будь-якого інтер’єру.

Про що слід знати, вибираючи модель ламбрекена?

Покупка цієї продукції від виробника має масу переваг. По-перше, про якість ви зможете дізнатися, прочитавши відгуки покупців, а по-друге, ви зможете самі підібрати колір. Каталог наповнений безліччю моделей на будь-який смак: легкі ламбрекени на кухню, ніжні ламбрекени в спальню, яскраві ламбрекени в дитячу кімнату, розкішні ламбрекени в зал або вітальню – все це і навіть більше ви зможете без проблем підібрати у нас.

Потрібні більш оригінальні варіанти, виконані з великою кількістю складок на тканині? Або можливо вас більше приваблюють цікаві моделі, що будуть створювати певну атмосферу? В даному розділі ви зможете знайти різні типи ламбрекенів: жорсткі, м’які та комбіновані.

Види ламбрекенів

Жорсткі ламбрекени, як правило, мають фігурний низ, а верхня частина зроблена з тканини, яка жорстко посаджена на клейову основу з підкладкою. Найчастіше їх використовують у якості елементів дизайну вікон в інтер’єрі, виконаному в стилі модерн, де прикраси практично не використовуються.

Ламбрекени м’якого типу стануть чудовою прикрасою для великих і маленьких вікон. Вони мають велику кількість складок, які здатні додати інтер’єру більш свіжого вигляду, а також будуть хорошим завершенням дизайну в цілому. В нас є чудові ламбрекени для вікон великого розміру, а також моделі, що більше підходять для вікон із маленькими габаритами.

Комбіновані ламбрекени поєднують у собі жорсткі та м’які елементи. Маса нових і свіжих рішень дозволять вам підібрати найкращі та найактуальніші моделі. Вони ідеально пасуватимуть до інтер’єру в стилі хай-тек.

Ціна ламбрекенів в Україні – доступна кожному

Купити ламбрекени не складно, якщо знати, де шукати. Вартість ламбрекенів може бути різноманітною, але саме на нашому сайті вони відповідають справедливому співвідношенню ціни та якості. Пам’ятайте, що тільки добре підібрані моделі здатні стати родзинкою приміщення, зробивши його дизайн довершеним. Робіть свій вибір та телефонуйте нам за вказаним номером телефону.