labrekeny-13 labrekeny-14 labrekeny-1 labrekeny-2 labrekeny-3 labrekeny-4 labrekeny-5 labrekeny-6 labrekeny-7 labrekeny-8 labrekeny-9 labrekeny-10 labrekeny-11 labrekeny-12

Є багато способів прикрасити вікна, і одним з них є використання зі шторами ламбрекенів. Що таке ламбрекени? Чи є цей варіант ще модним і як вибрати ламбрекени для вашого власного будинку?

До недавнього часу вони найчастіше зустрічалися в готелях, ресторанах, житлових кімнатах або їдальнях. Сьогодні багато людей навіть не знають, для чого варто купити ламбрекени та де їх можна використовувати.

Ламбрекени – це ніщо інше, як витончений і досить привабливий декоративний акцент для вікон. Це вузька смужка матеріалу, яка може бути плісирована, асиметрична, прикрашена воланами та вирізаними зубчиками. Ремінь висить на завісі на вікні й частково покриває верхню частину завіси.

Це елегантне доповнення, що прикрашає вікно. Воно може бути оформленим різними способами, наприклад, в класичному англійському стилі. Ламбрекени виконують не лише декоративну функцію, вони також виступають в якості затвору від сонця.

Якщо сонце досить високо й освітлює переважно верхню частину вікон, то це перешкоджає нам працювати чи відпочивати. У такому випадку немає потреби їх повністю покривати. В кімнати найкраще підійдуть ламбрекени, які покриватимуть конкретну частину скла. З їхньою допомогою ми можемо також оптично змінити розмір вікна. Правильно підібрані ламбрекени дозволять візуально розширити або звузити його.

Бажаєте купити ламбрекени у Львові?

Ламбрекени не є абсолютно універсальним способом прикраси вікон, і вони не виглядають добре в кожному інтер’єрі. Найчастіше в Україні їх купують у спальню, на кухню, іноді також в їдальню.

  • Ламбрекени на кухню. Кухня – це місце, де ці елементи можуть виконувати як декоративні, так і практичні функції. Якщо кухонне вікно розташоване над робочою стінкою або над раковиною, то варто подумати про заміну класичної завіси ламбрекенами.

Ця конструкція трохи затінює вікно і водночас забезпечує стійкість тканини до бруду. Варто купити ламбрекени, щоб прикрасити вікно, не накриваючи його завісою. У випадку вікна, розміщеного над верхом або раковиною, завіса може забруднитися. Ламбрекени дозволяють комфортно прикрашати вікно.

  • Ламбрекени у вітальню. Тут вони переважно грають декоративну роль. Часто зустрічаються варіанти, виконані в класичному англійському стилі. Великі вікна дозволяють повісити різні варіанти ламбрекенів: від високо розташованого до асиметричного. Це додатковим елементом дизайну інтер’єру.

Ламбрекени створюють у приміщенні затишок і елегантність. Часто їх купують для вітальні, тому що це місце представницького характеру, і його декор дуже важливий для багатьох людей. У вітальні ми зазвичай маємо справу з більшою кількістю вікон, а також із балконними вікнами чи терасами, що дає набагато більше простору для прикрас.

  • Ламбрекени для їдальні. Якщо це окрема кімната чи окрема зона в житловому приміщенні, тут також можна використовувати декоративні варіації, які дадуть простору елегантний характер. Як і у вітальні, ламбрекени мають декоративну функцію. Правильно підібрані, вони нададуть інтер’єру затишок та створять домашню атмосферу.

Ламбрекени пов’язані головним чином з класичною та еклектичною естетикою, а тим часом ви також можете знайти сучасні, мінімалістичні моделі, асиметричні та багато інших рішень. Їхня вартість буде різнитися, але легко знайти той варіант, який відповідатиме вашому бюджету. Найчастіше в приватних апартаментах ламбрекени висять у вітальні, їдальні чи на кухні. Їх рідко використовують в офісах або купують у спальню, де важлива можливість закриття всього вікна.

Як вибрати?

Пропозиція в інтернет магазині в Україні та у Львові зокрема настільки широка, що ви можете вибрати варіант, який відповідає будь-якій задачі. Така велика різноманітність запропонованих ламбрекенів ускладнює вибір. Щоб купити ламбрекени, які відповідатимуть вашому смаку та стилю приміщення, варто дотримуватися таких критеріїв:

  • Форматування та налаштування вікон. Ламбрекени повинні прикрашати вікно та бути їхнім кінцевим елементом. Вони можуть виконувати цю роль лише тоді, коли вони ідеально відповідають ширині та висоті вікон. Варто звернути увагу на формат ламбрекенів, їхню можливу асиметрію, складки та прикраси. Також переконайтеся, що вони будуть придатними для ваших вікон.
  • Колір та естетика. Це ключовий аспект при виборі ламбрекенів. Варто вибрати їх таким чином, щоб вони відповідали дизайну інтер’єру. В інтернет магазині ви можете знайти традиційні моделі, а також сучасні в будь-яких кольорах і в шаблонах.
  • Тип тканини. Ламбрекени з різних матеріалів доступні на ринку. З органзи, атласу, бавовни, льону або мережива. Вибір матеріалу – це не тільки естетична цінність. Варто звернути увагу на легкість прання, усадку та стійкість до сонячного світла. Нам же не хочеться, щоб матеріал швидко змінювався та псувався. Ламбрекени можуть бути виготовлені з тканини для завіси, а також шторної тканини, прозорої органзи, атласної тафти та багатьох інших матеріалів. Варто вибрати високоякісні тканини, які можна мити та гладити, не побоюючись, що вони будуть стискатися або змінювати кольори.
  • Стилістика ламбрекенів. Це найголовніше, про що треба думати. Ламбрекени повинні гармонійно доповнювати простір, тому мають ідеально пасувати стилю інтер’єру. Є ті моделі, які підходять для класичних інтер’єрів та інших сучасних.
  • Розмір. Ламбрекени не мають бути занадто великими чи занадто малими. Варіанти значних розмірів затінюють вікно. Занадто маленькі будуть виглядати непривабливо. Тому завчасно виміряйте вікно, щоб вибрати правильний розмір.

Замовити ламбрекени від виробника

Салон Interio Story пропонує недорого купити ламбрекени зі шторами у Львові. Це можна легко та швидко зробити онлайн в інтернет магазині. У продажу знайдете ламбрекени різноманітні за стилем і формою. Мінімалістський стиль виглядатиме красивим у сучасному інтер’єрі, тоді як у класичній вітальні він буде безумовно ідеальним у формі півкола.

Також бажано, щоб ламбрекени були єдиною прикрасою вікна, або допускається, щоб вони висіли одночасно зі шторами. Якщо вікно зі шторами, тут підійдуть ламбрекени у формі півкуль. Вони вдало прикрасять кожен класичний інтер’єр. Надзвичайно елегантні, ці елементи поширяться по всій ширині завіси.

Вікно без штор ви можете прикрасити ламбрекенами різного типу. Варто також подумати про бавовняні або льняні моделі, тому що вони зроблять візуально кімнату більш просторою та світлою. Вікно без штор – це ідеальне місце для мереживних ламбрекенів і ажурних виробів.  Вони чудово пасують до класичних інтер’єрів.

Пошиття та дизайн на вибір

Облаштування вікон має величезний вплив на зовнішній вигляд кімнати і може бути визначальним його стилем. Для цього мати хорошу ідею. Аксесуарів для покриття та декорування вікон дуже багато на ринку. В Україні можна купити ламбрекени, штори, жалюзі, ролети, тюль, гардини тощо … Як не заблукати в цьому широкому асортименті? Унікального оформлення вікон можна досягти завдяки ламбрекенам.

У Львові можна замовити готові ламбрекени в інтернет-магазині або замовити їх онлайн. Рішення про використання ламбрекенів дійсно є справою індивідуальних уподобань і смаків. Вони не є постійним об’єктом, і якщо в один прекрасний день ми вирішимо, що ламбрекени нам набридли, їх можна прибрати та замінити на щось інше.

Мистецтво формування декорацій із ременів тканини, які висять над завісою, було відоме і успішно практикувалося вже в епоху Людовіка. Сьогодні ламбрекени не повинні підходити лише до інтер’єрів палацу. Вони можуть бути влаштовані як у житлових приміщеннях, повних антикваріату, та невибагливих інтер’єрів у скандинавському стилі.

Для інтер’єрів, оформлених у класичному стилі, варто замовити декоративні штори та портьєри, виконані з розкішної тканини. Вони можуть бути прикрашені пензликами, елегантною мотузкою з бахромою або квітковим мотивом. Все буде чудово доповнено декоративними ламбрекенами. Вони будуть своєрідними декоративними ременями, зшитими того ж матеріалу, що і штори.

Ці елементи бувають організовані по-різному. Інколи ламбрекени – це прямі ремені над завісою, але вони також можуть мати більш оригінальну форму. Наприклад, їх виконують із легкої тканини, що нависає завісочкою або драпірованим матеріалом.

Дуже популярні готові ламбрекени, які сформовані так, щоб нагадувати водяні хвилі.  Це не складно зробити, закріпивши обидва кінці тканинного поясу до поздовжніх планок. Добийтеся створення «зморшок» і змусьте центральну частину тканини висіти вільно. Такий напівкруг буде створений по всій ширині вікна. Завісами прикрашені, перш за все, інтер’єри з високими стелями, оскільки вони оптично скорочують віконні отвори.

Різні стилі

Скандинавці цінують світло і уникають ущільнення вікон, як це інколи роблять в Україні. На вікні в скандинавському стилі, встановлюють ролети або просту завісу. Хороші ламбрекени також пасуватимуть, але вони повинні бути простими і невибагливими. Матеріал, який використовується для шиття, це льон або полотно, яке можна обрізати тонким мереживом.

У скандинавському стилі йде акцент на світлих неяскравих кольорах, тому краще купити ламбрекени білого чи сірого відтінку. У такому випадку вам не треба грати з лицьовою стороною або драпіруванням. Кілька простих петель, пришитих до верхньої частини ламбрекенів, дозволяють легко закріплювати завісу. Смужку матеріалу можна також прив’язати стрічками. У сучасній версії ламбрекени в скандинавському стилі може мати різні варіації.

Частина матеріалу, що покриває нижню частину скла, традиційно повинна була запобігати стороннім поглядам перехожих. Але ламбрекени швидко перетворилися на витончений декоративний елемент, що додавав шарму інтер’єрам.

Делікатний білий ансамбль, пришитий мереживом, красиво прикрашає дитячу кімнату, а також ідеально підійде до кухні. Ламбрекени можуть бути зшиті воланами й мати ефектні зморшки. У провансальських стилізаціях слід подумати про вибір білого ансамблю з фіолетовим нарізом і вишитою квіткою лаванди.

Ціни у Львові

Мода повертається, і сьогодні ламбрекени – це дуже привабливі прикраси для вікна. Вони можуть легко змінити характер інтер’єру. Протягом останніх декількох років вони практично не використовувалися в приватних квартирах. Найчастіше їх можна побачити в ресторанах і готелях. Для багатьох молодих людей це щось нове і безпрецедентне. Сьогодні вони знову повертаються і стають трендом.

Крім різних критеріїв вибору, наведених вище, ціна – це не менш важливий аспект. Серед великого асортименту інтернет-магазину ви можете знайти відповідні моделі за помірними цінами. Але краще порівняти їх, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант. Ціни дуже різноманітні, тому що вони залежать від різних чинників, таких як розмір або тканина. Однак варто порівнювати різні варіанти також з точки зору цін та вибору найкращих рішень.

Ламбрекени стали аксесуаром, який може додати елегантність і доповнити стиль приміщення. У випадку, якщо ми не хочемо традиційного оформлення вікон, сучасні ламбрекени стануть чудовим рішенням. Повністю відкрите вікно (наявність вільного простору біля нього), не прикрашає квартиру,

Оскільки ламбрекени не є постійними елементами декору, ви можете експериментувати з ними відповідно до ваших уподобань і повісити їх по-різному. Достатньо змінити ламбрекени так, щоб інтер’єр набув іншого характеру. Це невеликий додаток до оформлення, що дає багато можливостей. Ви можете знайти у Львові та в Україні загалом готові вироби в інтернет-магазині недорого чи замовити онлайн індивідуальне рішення.