spalni-16 spalni-1 spalni-1 spalni-2 spalni-2 spalni-3 spalni-3 spalni-4 spalni-4 spalni-5 spalni-5 spalni-6 spalni-6 spalni-7 spalni-7 spalni-8 spalni-9 spalni-10 spalni-11 spalni-12 spalni-13 spalni-14 spalni-15

Штори використовуються в приміщеннях вже дуже давно, але сучасні інтер’єри наповнені не тільки красивими виробами, але й функціональними варіантами. Сучасна штора повинна бути не лише розкішною, але й зручною, при цьому нести певне значення для кімнати. Подібні властивості особливо важливі для спальні, як одного з найважливіших приміщень у сучасних будинках.

Укорочені штори для спальні – одне з найкрасивіших рішень для оформлення інтер’єру. Саме спальня вимагає особливої ​​уваги при дизайні та дуже важливо не тільки прикрасити цю кімнату, але й зробити її по-домашньому затишною. Короткі штори будуть чудовою можливістю надати кімнатам для нічного відпочинку унікального та цікавого дизайну. Варто пам’ятати також про деякі нюанси:

  • Спальня вимагає затіненості, тому вибір варто зупинити на шторах із найбільш щільних тканин;
  • Для комбінації краси та функціоналу можна розбавити щільну тканину штор декількома фіранками;
  • Короткі штори для спальні будуть ідеальним варіантом для нестандартних вікон, особливо для вузьких або широких, але з великою відстанню від підлоги.

У спальню варто вибирати штори, які не будуть часто змінювати свою форму. Але якщо є бажання додати в кімнату сонячного світла, можна використовувати різні варіанти підхватів або підв’язок. Це дасть можливість надати шторам арочної форми та за необхідності швидко закрити кімнату від сонця або зайвого світла.

Купити короткі штори для спальні можна, визначившись зі стилем інтер’єру. Класичні варіанти пасуватимуть майже для будь-якого дизайну кімнати, а якщо спальня виконана в незвичайному дизайні, варто більш уважно підбирати вироби. З найбільш популярних варіантів штор можна виділити такі:

  • японські;
  • рулонні;
  • римські;
  • мотузкові.

Кожен із цих варіантів чудово виглядає в короткому оформленні. Хоча кожен інтер’єр спальні може бути по-своєму унікальним, подібна класика обов’язково зможе прикрасити такі приміщення. Проявіть фантазію та ваш будинок буде виглядати надзвичайно.

Як вибрати штори для спальні?

Перед тим, як вибирати штори для спальні, виміряйте висоту та ширину вашого вікна, а також вирішіть, чи буде карниз розташовуватися тільки над віконним прорізом або ж на всю ширину стіни з вікном. Також потрібно заздалегідь продумати тип карниза. Він може бути стельовим, струнним, штанговим, з механізмом опускання-підіймання або відкриття-закриття штор.

 Кріплення самих штор на карнизі також відрізняється різноманітністю, тому перед тим, як вибрати штори для спальні, варто вирішити, чи будете ви використовувати широкі петлі, вушка, гачки, стрічку з петельками. Пам’ятайте, що широкі тканинні петлі їздять по карнизу беззвучно, а от металеві люверси при русі по металевій штанзі можуть створювати різкий неприємний звук, а це не дуже вдала характеристика штор для спальні.

Якщо ж ви не хочете обтяжувати інтер’єр вашої спальні щільними шторами, можна використовувати рулонну, римську штору або жалюзі. Тоді вдень ​​рулонна штора для спальні буде непомітно ховатися в карнизі, а вночі стане надійним захисником від світла ліхтарів та сторонніх очей.

Для оформлення дитячих спалень останнім часом часто використовують рулонні штори з тематичним малюнком. Якщо відповідного малюнка в магазині не знайшлося, то можна виготовити таку штору на замовлення. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.