dytiacha-4 dytiacha-5 dytiacha-6 dytiacha-7 dytiacha-8 dytiacha-1 dytiacha-1 dytiacha-2 dytiacha-2 dytiacha-3

Якщо вам потрібно оформити дитячу, то важливо пам’ятати про оздоблення вікон. Саме воно може гарно доповнити стилістику кімнати та навіть створити певний грайливий настрій. Вибираючи класичні штори чи інші, важливо орієнтуватися на те, для якого саме приміщення вони потрібні.

Від статі дитини буде залежати зовнішній вигляд виробів, а також вид малюнків і тип тканини. Наприклад, для хлопчика краще придбати моделі з машинками, на тему космосу, спорту чи улюбленого мультфільму малюка. Для дівчинки підійдуть штори у світлих тонах, наприклад, із рожевим відтінком. Популярні варіанти із квітами чи феями.

Купити штори для дитячої кімнати у Львові

Вибираючи готові штори для дитячої кімнати, зверніть увагу на тканину. Бажано, аби вона мала достатню щільність для того, щоб затіняти приміщення. Це важливо, адже дітям бажано спати і вдень, коли їм може заважати сонячне проміння. Краще використовувати матеріал, який легко прати та прасувати.

Штори в дитячу купити вирішують багато батьків, тому що вікна приваблюють малюків – за ними ж можуть відбуватися дуже цікаві події. Багато дітей люблять ховатися за класичними шторами, смикати за тканину й чекати, допоки їх знайдуть. Тому неодмінно слід потурбуватися про те, щоб карнизи та гардини були надійно прикріплені.

Доступні ціни в інтернет магазині Інтеріо Сторі

Сьогодні у Львові цілком доступні ціни на штори в дитячу кімнату. Для повноцінного і гармонійного розвитку дитини дуже важливі затишок і безпека оточення. Щоб ви могли зробити інтер’єр апартаментів малюка ошатним, позитивним і комфортним, інтернет магазин Інтеріо Сторі пропонує недорогі готові штори в дитячу кімнату купити. Представлені в нашому каталозі драпірування для хлопчика і для дівчинки відрізняються оригінальним дизайном, яскравими принтами та бездоганною якістю.

При декоруванні поряд із щільним текстилем застосовують тюль. Цей матеріал виконує відразу дві функції. Він робить приміщення більш затишним і розсіює сонячне світло. Колір тюлю залежить від того, який обраний текстиль для нічних штор.

Цікаве поєднання матеріалів виходить, якщо скористатися принципом контрасту. Відповідно до нього, до холодних кольорів підбирають теплі, до яскравих – вирішують пастельні купити штори для дитячої кімнати у Львові. Однотонні або сітчасті фіранки гармонійно поєднуються з класичними шторами, прикрашеними геометричними візерунками або етнічними малюнками. До одноколірного або двоколірного текстилю можна підібрати візерунчастий тюль.

Щоб купити штори для дитячої кімнати за вигідною ціною, скористайтеся веб-формою нашого інтернет-магазину чи оформіть замовлення в телефонному режимі.

На що варто звернути увагу, перш ніж штори в дитячу купити?

Існує така закономірність, що чим менша дитина, тим коротшими в її кімнаті повинні бути готові штори. Ідеальним рішенням стануть римські вироби, довжину яких можна регулювати. Підійдуть і класичні штори, але важливо, щоб вони не опускалися нижче підвіконня. Інакше в процесі гри дитина може просто заплутатися й упасти.

Врахуйте такі моменти:

  1. Колір. Занадто насичені та яскраві кольори збудливо діють на психіку дітей і можуть викликати перевтому. Тому краще всього віддати перевагу пастельним відтінкам або яскравим малюнкам на спокійному тлі.
  2. Матеріал виготовлення. Для пошиття класичних штор в дитячу кімнату повинні використовуватися натуральні екологічні тканини. Вони відрізняються простотою в догляді та не втрачають вигляд при регулярному пранні.
  3. Фасон. Щоб не обтяжувати інтер’єр і не створювати багатошарове драпірування, на якому інтенсивно накопичується пил, краще віддати перевагу простим одношаровим шторам. Також розгляньте варіант із комплекту з напівпрозорого тюлю та щільнішої портьєри.
  4. Стать. Малюки часто відрізняються підвищеною активністю. Текстиль для хлопчика повинен відрізнятися стриманістю забарвлення. Він може бути прикрашений зображенням піратів, роботів і казкових героїв. Для дівчинки більш характерні спокій, врівноваженість і неквапливість. Яскраві гарні штори в кімнаті викличуть у неї активізацію всіх процесів, включаючи і діяльність мозку. Мальовничий вид портьєр позитивно відіб’ється на фізичному й розумовому розвитку малятка. Водночас психологи не рекомендують перевантажувати дівочу кімнату яскравими акцентами. Якщо там є різнобарвні меблі та килими, текстиль повинен бути пастельних кольорів.
  5. Положення вікна. Перш ніж штори в дитячу купити, згадайте, як розташоване вікно щодо сторін світла. Якщо воно виходить на південь, то для дитячої потрібно вибрати щільний текстиль. Він захистить малюка від раннього сонячного світла та денної спеки. При орієнтації вікна на північ його драпірують легкими класичними шторами. Також можна встановити додатковий захист від світла вуличної реклами у вигляді жалюзі.

Займаючись оформленням вікна в дитячій кімнаті, батьки не повинні прагнути до покупки дорогих матеріалів. Пам’ятайте, що малюк може пошкодити та зіпсувати готові штори. Є й інша причина – це мінливі пристрасті дитини, яка зростає. Відповідно до її вподобань штори в дитячій доведеться змінювати через 2-3 роки.

Широкий ассортимент у Інтеріо Сторі

Можна дуже швидко купити штори у Львові онлайн недорого в інтернет магазині Інтеріо Сторі. Ціни на красиві вироби завжди різняться, проте всі вони цілком доступні. Таким чином, ви легко виберете варіант, якій найбільше пасуватиме вашій кухні.

Якщо бажаєте дешево купити дитячі штори Львів запропонує безліч різних моделей. Звернутися до Інтеріо Сторі – найкраще рішення, адже наша команда допоможе вам із вибором та надасть чудові варіанти саме для вашої кімнати.