Італійські шпалери Zambaiti Parati відносяться до категорії шпалер, які успішно поєднують в собі всі необхідні характеристики: оригінальний стиль і фактура, міцність виробів, відносно невисока вартість і різноманітність колекцій – це те, що зробило такі матеріали настільки популярними серед споживачів.

Італійська компанія Zambaiti Parati розпочала свою діяльність у 1974 році. Щорічно виробник випускає кілька колекцій, які мають ряд відмітних особливостей. Втілення нових розробок, участь дизайнерів та використання високотехнологічного обладнання дозволило виготовляти надміцні матеріали для стін з відмінними експлуатаційними якостями.

Шпалери виготовляються шляхом гарячого та холодного тиснення, а тому відрізняються між собою за властивостями і характером малюнка. Технологія виробництва передбачає вкраплення кварцових гранул у внутрішню структуру шпалер, завдяки чому значно збільшується термін їх використання в інтер’єрі. Деякі види шпалер з Італії Zambaiti можуть зберігати свої естетичні і практичні властивості протягом 20 років.

Незважаючи на те, що первинне виробництво таких шпалер здійснювалося на паперовій основі, в даний час практично всі колекції компанії представлені вініловими шпалерами Zambaiti: міцність, механічна стійкість, практичність і вражаюча довговічність такого матеріалу дозволила використовувати їх в абсолютно будь-якому приміщенні.

Завдяки особливій технології виробництва стійкість кольору зберігається на весь період експлуатації, а зовнішній вигляд фактури шпалер не псується під впливом негативних факторів.

Одним з істотних переваг використання шпалер Zambaiti в інтер’єрі є можливість легкого очищення поверхні від забруднень.