Компанія York виробляє настінні покриття з 1895 року. Головний офіс компанії знаходиться у місті Йорк, штат Пенсільванія, в якому працює близько 250 осіб. Дизайнери черпають своє натхнення з невичерпних архівів, в яких зберігаються колекції дизайнів з 1700 року, що дозволяє зберегти безсмертну класику і подарувати їй нове життя  з модними віяннями. На сьогоднішній день продукцію компанії можна придбати за межами США в 50 країнах по всьому світу.

Гордість компанії — це технічна оснащеність. Багато старовинних друкарських машин досі, вірно служать компанії в тандемі із сучасними чудесами техніки, які створюються фахівцями з відділу дослідження York. Використовується офсетний друк, друк під тиском, ротаційний трафаретний друк, флексографія та цифровий друк. Вся продукція компанії створюється з екологічно чистих матеріалів і нетоксичних речовин, що є ще одним гарантом якості York.

Пристрасть до свого ремесла видно у величезному спектрі дизайнів. Шпалери York – це реалістична імітація декоративної штукатурки, різних видів тканин та інших текстур. Різноманітні візерунки багато прикрашені вкрапленнями слюди, кристалами cваровскі, а також кварцовим піском.

Зберігаючи вірність своїм традиціям, компанія York з успіхом виконує свою головну мету — створення американської продукції, якої будуть насолоджуватися і довіряти по всьому світу.