Англійська компанія «Smith & Fellows» вже давно зарекомендувала себе як виробник елітних шпалер, унікальних за своїм змістом і формою. Будучи молодою порівняно з іншими англійськими виробниками, вона, тим не менш, має солідний досвід у створенні вишуканих колекцій, пронизаних легкою класичною чарівністю.

«Smith & Fellows» – це паперові шпалери на флізеліновій основі, виготовлені з урахуванням всіх норм з абсолютно безпечного для здоров’я, екологічно чистої сировини. Віддаючи данину сучасного способу життя, спрямованого на максимальне пізнання себе через навколишній світ, дизайнери черпають натхнення в минулому – в королівських інтер’єрах початку 19 століття, коли пишність була лише наслідком вміння красиво жити.

Використовуючи багато традиційні прийоми і техніки минулих століть, фахівці «Smith & Fellows» змушують їх грати новими фарбами з допомогою інноваційних технологій і компіляції методів, що застосовувалися тоді і сьогодні. Так, дамаски набувають об’ємний 3D-ефект завдяки переливам неоднорідної поверхні, флористичні візерунки здаються витканими на першокласному вручну зробленому полотні, а медальйони і смуги настільки витончені, що дозволяють миттєво перенестися в іншу епоху і відчути себе британцем чистих кровей.

Стриманий аристократизм і неприхована розкіш, як символи свого часу, залишаються незмінними і в шпалерах «Smith & Fellows». Вони чудово впишуться в інтер’єр будь-якої стилістики і будуть відображати простір через призму своєї тенденційності і прямолінійності. Багато дизайнерів вважають за честь попрацювати з цією компанією, оскільки «Smith & Fellows» – це історія і мистецтво, приправлені шиком і обрамлені майстерністю ремесла, багато з особливостей якого досі зберігаються в секреті.