У ряду найбільш відомих італійських виробників шпалер, представлених на українському ринку, почесне місце по праву займає компанія SIRPI. Випускаються шпалери з 1890 року. В даний час шпалери SIRPI є продукцією однієї з найстаріших і найпрестижніших шпалерних фабрик на Апеннінах. В основному цей виробник випускає вінілові шпалери SIRPI.

 Італійська компанія піклується не тільки про дизайн власних шпалер, але і про їх безумовну якость. Більш ніж віковий досвід виробництва покриттів для стін зробив шпалери SIRPI зразком якості на європейському ринку.  І з цим важко не погодиться посилаючись на той факт, що вінілові шпалери, представлені вашій увазі, володіють наступними характеристиками.

По-перше, підвищеною зносостійкістю. Це можливо завдяки тому, що вінілові шпалери складаються з двох шарів – основи, виготовленої з паперу, флізеліну або текстилю, і безпосередньо, верхнього шару з вінілу.

По-друге, стійкістю до ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень.

 По-третє, легкістю у догляді. Найчастіше вінілові шпалери можна мити вологою ганчіркою, не боячись пошкодити.

По-четверте, широким асортиментом, що дозволяє створити приміщення цікавим і красивим. До того ж можна вибрати вінілові шпалери з гарячим тисненням, яке не дозволяє втраті яскравості кольорів.

 Італійські шпалери Sirpi зроблять ваш інтер’єр чарівним!