Шпалерна мануфактура Seabrook, яка побачила світ у 1910 році, донині належить родині її засновника і вже кілька поколінь поспіль ведеться, як сімейний бізнес. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Мемфіс, штат Теннессі. Компанія Seabrook працює вж більше 100 років. Це справжній приклад сімейного бізнесу, який переріс у бізнес національного масштабу. Колись невеличкий магазинчик оздоблювальних матеріалів сьогодні знаменитий на весь світ як найбільший виробник і імпортер шпалер, розроблених і виготовлених в США.

Для покупця завжди існує кілька варіантів вибору з тисячі найменувань шпалер з актуальним дизайном, широкою колірною розкладкою і бездоганною якістю. Шпалери для стін Seabrook (Сібрук) пропонують різноманіття стилів: сучасний, з повагою до традицій, цікаві привабливі тонкощі для різних інтер’єрних знахідок. Продукція компанії представлена кількома видами фінішних покриттів: висока якість вінілового, акрилове, елегантне покриття італійської замші або скоординоване дизайнерське текстильне.

Шпалери Seabrook використовуються в обробці найзнаменитіших готелів світу, їх часто можна зустріти в офісах найбільших компаній і навіть на знімальних майданчиках, що говорить про загальне визнання і високої впізнаваності надзвичайно якісного товару.

Шпалери Seabrook зроблені суто паперовими, так як даний виробник в основному орієнтований на Американський ринок, а в США інших матеріалів не сприймають. Останнім часом їх популярність на території України росте і фабрика Seabrook активно освоює його.