Справжнє італійське якість – ось що таке елітні шпалери Sangiorgio (Санджоржио). Вже 40 років бренд Sangiorgio є беззмінним світовим лідером в області безшовного настінного текстилю. Інноваційний підхід корпорації був здійснений в наступному. Компанія поставила собі за мету створити такі шпалери для стін, які б мали якомога менше швів, в ідеалі шов міг бути тільки один. Стіна повинна виглядати, ніби вона ідеально рівно пофарбована, без швів, але при цьому виробником пред’являлися високі вимоги до дизайну і графічного декорування стін. Результатом розробок з’явилися безшовні текстильні шпалери Sangiorgio. Ширину рулонів зробили до трьох метрів. Таким чином, при певній висоті стель можна було обклеювати стіни шпалерами по горизонталі без жодного шва! Крім того, шпалери для стін Sangiorgio мають масу інших переваг. Сучасні технології дозволили виробляти такі елітні шпалери Sangiorgio, які не притягують до себе пил і бруд, мають антистатичний ефект, а також є водовідштовхувальними і миються. Інновацією у виробництві є негорючий і дуже міцне волокно Kanecaron. Такі шпалери для стін можна не лише мити вручну, але і пилососити. Також в безшовних текстильних шпалери Sangiorgio використовується і гнучке волокно з акрилонекрила.

Всі колекції Sangiorgio Isowall Plus укомплектовані класичними малюнками. Isowall Plus є жаккардовою тканиною для облицювання стін висотою 295см. Ця продукція гарантує численні переваги, такі як звукоізоляція та теплоізоляція стін, завдяки відсутності швів укладання швидка і проста. Isowall Plus це інноваційна продукція, сертифікована 1 класом, забезпечує світлостійкість, повітропроникність та, враховуючи відсутність формальдегіду і будь-яких хімічних речовини.

Корпорація Sangiorgio пропонує комплексне рішення в оформленні інтер’єру, виробляючи в одному стилі текстильні шпалери, портьєри з жаккарда, гобелени, меблеву оббивку та інший текстиль.

Sangiorgio Isowall Plus це унікальна продукція, яка поєднує в собі елегантність і практичність, підносячи неповторний стиль вашій обстановці.