Шпалерна фабрика Sandudd, існує з одна тисяча вісімсот вісімдесят п’ятого року. Довгі роки розвитку і вдосконалення технологій виробництва, вивели фабрику Sandudd, лідери Європейських виробників, які зробили ставку на екологічність і доступність своєї продукції широкій масі споживачів. Безліч кінцевих клієнтів, як на внутрішньому, так на зовнішньому шпалерному ринку, довіряли і довіряють якості Фінської фабрики настінних покриттів і шпалер «Sandudd».

Виробничі потужності і новітні технології фабрики Sandudd, дозволяють виробляти настінні покриття і шпалери екологічно чистими і безпечними для навколишнього середовища. Склад майбутніх шпалер це Флізелін (целюлоза – неткане полотно на основі паперу), і водорозчинні фарби, нанесені на основу. Шпалери з флізеліну, на відміну від паперу, мають більш високі захисні якості за ступенем стирання і розриву, що дозволяє выклеивать їх в місцях з високою прохідністю, таких як коридори і сходи, магазини та готелі.

Дизайни шпалерної фабрики Sandudd, традиційно Скандинавські, без зайвої химерності і вигадливості. Колірна палітра пастельних тонів, переважають чисті трохи прохолодні відтінки. Цікава пропозиція від фабрики настінних покриттів і шпалер Sandudd, представлено в деяких колекціях, де присутні двосторонні шпалери. На одному і тому ж рулоні, з одного боку надруковано дизайн, на іншій стороні присутній колір-компаньйон, що дозволяє більш раціонально розрахувати необхідну кількість шпалер. Не може не радувати також і довжина рулону 0,53 х 11,2 метра, багатьох артикулів шпалер, що дозволить суттєво економити на кількості рулонів.