Classic Silks 2
Kitchen Elements
Shades

Канадська компанія Norwall — це відомий бренд з багаторічним досвідом, визнаний в Америці і в Європі як серйозний виробник якісних шпалер. За кілька десятків років свого існування фірма встигла потрапити на ринок багатьох країн і завоювати свою нішу серед лідерів галузі.

Шпалери Norwall виробляються з екологічно чистої сировини, компанія використовує в своєму виробництві кращу канадську деревину і текстиль, вона постійно стежить за тим, щоб її продукція відповідала всім вимогам безпеки. Колекції шпалер цього бренду охоплюють широкий спектр різних стилів, дизайнерських напрямків, квітів, щоб задовольнити побажання кожного клієнта, відповідати сучасним тенденціям у сфері оздоблювальних матеріалів.

Компанія виробляє відмінні шпалери для спальні, настінні та інші різновиди. В якості основи для своїх полотен найчастіше виробник вибирає перевірений часом матеріал — папір. Завдяки розвиненій країні деревообробної промисловості, компанія має можливість отримувати відмінну сировину за помірною ціною, що позитивно позначається на якості отримуваних шпалер і їх вартості.

Дизайнери розробляють, а технологи впроваджують різноманітні текстури і колірні рішення, які створюють в приміщенні відмінну атмосферу для відпочинку або роботи. Шпалери Norwall володіють великим терміном служби, завдяки використанню вінілового покриття вони відмінно захищені від руйнівного впливу вологи і від механічних пошкоджень. Це дозволяє використовувати їх в кімнатах з підвищеною вологістю — кухні, ванній та ін.

Вибираючи шпалери цього виробника, ви отримуєте широкий спектр кольорів і відтінків, серед яких обов’язково знайдеться те, що буде гармоніювати з вашою меблями й іншими елементами інтер’єру.