Компанія LIMONTA WALLCOVERINGS S. R. L. починає свою історію з 1893 року. Спочатку компанія займалася виробництвом текстилю, а також драппировками і жакардовими тканинами для створення прикраси стильних і модних інтер’єрів. Пізніше асортимент компанії розширився до виготовлення шпалер і декоративних панно. Підприємство по виробництву шпалер увійшло до складу Limonta Group в 1923 році. Прекрасні шпалери цієї марки відомі не тільки на батьківщині в Італії, але і в інших куточках нашої планети, завдяки високим стандартам і рівнем майстерності.

Для створення своїх колекцій компанія працює з відомими дизайнерами в усьому світі.

Продукція компанії випускається на високотехнологічному обладнанні. В якості основних матеріалів використовуються вінілові на паперовій або флізеліновій основі, а також звичайний папір. Висока щільність вінілу і спеціальні засади забезпечують цього матеріалу міцність, яку можна порівняти з декоративними штукатурками. Тому деякі види шпалер застосовні для обклеювання громадських місць. При виготовленні виробів компанія особлива увага приділяється їх екологічну чистоту. Вся продукція сертифікована. Завдяки своїм технологіям ця фірма одна з перших почала випускати шпалери, що миються, а також для зручності користувачів випускаються шпалери з різною шириною полотна.

Виробник шпалер LIMONTA має в своєму асортименті безліч колекцій різної стилістики в широкому ціновому діапазоні.

 Різні малюнки та фактури шпалер створять затишну і приємну обстановку в будь-яких кімнатах вашого житла: в дитячій і спальні, в робочому кабінеті і вітальні, в холі і навіть офісі.