Фабрика з виробництва Dekens була заснована Ноелем Декенсом в 1950 році в Бельгійській провінції західної Фландрії, місто Менен. З тих пір фабрика продовжує залишатися сімейним бізнесом. Сьогодні компанією Dekens керує онук творця даного бренду – Гай Декенс зі своєю дочкою.

Передові технології виробництва дозволяють компанії виготовляти міцні, зносостійкі і універсальні вінілові шпалери на флізеліновій основі, за своїм, власним методом. Тонкий шар вінілу має перфорацію – це дозволяє стінам дихати, тим самим запобігає появі цвілі або інших мікроорганізмів. При цьому шпалери марки Dekens добре миються неагресивними миючими засобами і не вицвітають під дією сонячних променів, виробляються з екологічно чистої сировини. Рулони виробника мають маркування Europen Eco-Label, – «А+», що говорить про відповідність нормам ЄС щодо якості та безпеки продукції.

Кожна колекція має свій неповторний дизайн в широкій колірній гамі. Це і однотонні дизайни, з витонченими малюнками квітів, смуги, а також є моделі з текстурою гобелен.