Історія шпалер Decori Decori почалася в 1973 році. Відкриття шпалерної фабрики принесло успіх виробнику. Найбільшим підприємством у даній сфері є Emiliana Parati. Це підприємство кілька років закуповувало виробничі приміщення і нарощував потужність, щоб дозволити своїм споживачам стати ближче до істинної краси, бездоганності і стилю.

Компанія Decori Decori – лідер серед експортерів шпалерних покриттів в Італії. Такого успіху виробник добився завдяки унікальному дизайну, що додає продукції вишуканість і шарм і співвідношенню ціни і високої якості. Компанія прагне, щоб її продукція відповідала всім тенденціям моди і відповідала високим сучасним вимогам. Всі настінні покриття виробляються з використанням сучасних технологій. Колекції компанії дуже різноманітні і включають в себе шпалери Decori Decori, здатні імітувати практично будь-які поверхні, такі як, наприклад, замша, шкіра, шовк.

Купити шпалери decori означає доторкнутися до духу тієї самої країни, яка вважається законодавицею моди. Стиль цих шпалер настільки пізнаваний, як впізнаваний бренд Валентино або Версаче – елегантність, розкіш, унікальність присутні в кожному рулоні. Багато років виробники намагаються здивувати своїх шанувальників новими рішеннями, і кожен раз це вдається. Тому що торговельна марка регулярно поповнюється новими варіантами.