Крістіана Маси – це архітектор, дизайнер і креативне ядро компанії Parato. За допомогою професійної команди Крістіана Маси наповнює свої колекції елегантністю і шармом класичного італійського стилю, не забуваючи вплітати у нього тенденції сучасності.

Бренд Cristiana Masi дуже стрімко піднявся на вершину і став одним із найвідоміших серед італійських шпалер по всьому світу.

Крім того, уваги заслуговує висока якість, яке досягається завдяки дуже ретельному контролю над виробництвом, серйозності у виборі сировини і вдосконалення машин для створення шпалер.

До самих шпалер є дуже акуратне відношення до дизайну, адже для творців  важливо, щоб вся шпалерна продукція, що випускається під маркою Крістіана Маси, була одночасно і прикладом справжньої класики, і ілюструвала собою нові тенденції.

У колекціях шпалер марки Cristiana Masi пропонується класичний італійський стиль, який у сучасній манері поєднується з новими відтінками, формами і тисненими, які допомагають старим, але приємним око мотивами виглядати абсолютно по-новому.

Завдяки інноваційним технологіям створення вінілових шпалер, шпалери Cristiana Masi можуть виглядати, як справжня тканина, шкіра або дерево і тим самим відкривати все нові і нові можливості в декоруванні приміщення і створення свого ідеального і унікального дизайну кімнати.

 Всі шпалери Крістіана Маси створюються тільки з самого високоякісного вінілу. Їх міцність дозволяє їм не боятися легких механічних пошкоджень, вологостійке покриття та звукопоглинальні.

Так що якщо ви хочете вибрати італійські шпалери високої якості, можете сміливо зупиняти свій вибір на шпалерах Cristiana Masi.