Шпалерне виробництво американської корпорації Chesapeake було засновано в 1976 році. За роки існування компанія Chesapeake ступнула далеко вперед, від маленького кустарного виробництва, компанія Chesapeake пройшла тернистий шлях серед серйозних конкурентів і утвердилася як організація, що виробляє і реалізує шпалери і настінні покриття для всього світу

Компанія «Chesapeake Wallcoverings Corporation» представляє дивовижні настінні декори. У колекціях бренду можна знайти різнопланові дизайни від вишуканої класики до ексцентричного новаторства. Що ж об’єднує такі різні за екстер’єром продукти? Чудова якість і 100% екологічність. В їх шпалерах повністю відсутні токсичні речовини. Шпалери повітропроникні, легко наклеюються і разюче просто підганяються по малюнку, завдяки запатентованому процесу стикування Easi-Match. Це є візитна картка Сһеѕареаке – унікальна технологія «Easy Walls» (у дослівному перекладі – «проста, легка стіна»).Вона дозволяє покупцям шпалер Сһеѕареаке, намочивши водою особливу підкладку, легко наклеїти, а потім і зняти шпалери. Тобто клей нанесений на внутрішню поверхню шпалер Сһеѕареаке.

Висока функціональність і практичність шпалер компанії – безперечні переваги бренду. Але далеко не всі. Одним з важливих якостей марки є величезна різноманітність дизайнів і колекцій. Кожен каталог Chesapeake – це нові приголомшливі відкриття, нові яскраві емоції, нові захоплюючі враження. У колекціях виробника завжди є ідея, що дуже цінно для створення нетривіальних, унікальних інтер’єрів.

Основна характестика, що відрізняє шпалери Сһеѕареаке від колекцій інших виробників – це особливо затишні дизайни шпалер у дусі старої Англії або тихою французької провінції.

Якщо Ви розшукуєте оригінальні тематичні шпалери, гарні шпалери для стін в стилі Кантрі, Прованс, настінні шпалери в стилі заміського будинку або шале, шпалери для оформлення інтер’єру котеджу, традиційної їдальні або кухні, інтер’єру спальні, камінної зали, чоловічого кабінету і т. п., то настільки багатого вибору таких шпалер, як у колекціях фабрики CHESAPEAKE, Ви не знайдете ні в одного іншого виробника шпалер для стін..

Шпалери Сһеѕареаке поставляються на замовлення.