Шпалери Caselio – добре відомі своєю неймовірною якістю у всьому світі яскравим і впізнаваним дизайном і безпекою. Лінія Caselio є одним з підрозділів компанії Texdecor, яка випускає настінні покриття ще з 1974 року. Сам бренд був створений з двох грецьких слів Casa (в перекладі “будинок”) і Helio (у перекладі – “сонце”), а всі моделі покликані «оживити» інтер’єр, зробити його життєрадісним і незвичайним. Приємна фактура, різноманітні кольори, цікаві варіанти дизайну – все це робить дані шпалери прекрасним варіантом для дому.

Сьогодні вони займають лідируючі позиції серед найбільш популярних шпалер. Колекції Caselio подобаються не тільки дизайнерам і архітекторам, але і звичайним споживачам. Вироби компанії відносяться до класу люкс. Вони призначені для естетів, які цінують вишуканість обстановки.

Існують декілька видів покриттів:

  • вінілові шпалери Caselio;
  • паперові;
  • текстильні шпалери з матеріалу «дуплекс» (папір + текстиль).

Кожен вид шпалер має свої переваги.

Настінні покриття виконуються в різноманітних стилях. Виробник пропонує різноманітні відтінки, що відкриває широкий простір для творчості. Шпалери Caselio можна підібрати в будь-яку кімнату. Вони дозволяють експериментувати з простором. Багата палітра, феєричні малюнки, гарні принти з квітковими мотивами, зображеннями тварин та  метеликів.

Вибравши французькі шпалери Caselio, ви зробите свій будинок красивим і стильним.