Компанія CASAMANCE була заснована в 2000 році, і є дочірнім підприємством компанії Texdecor. У перший час виробник був орієнтований на виробництво оббивного текстилю. Заручившись успішними продажами текстилю, фабрика почала виробляти шпалери – компаньйони. З плином часу основним профілюючим продуктом стали саме шпалери і настінні покриття. На сьогоднішній день виробник CASAMANCE має у своєму портфоліо найширший вибір декоративних тканин для оформлення вікон, меблів, декоративних виробів.

Компанія являєтся однією з кращих виробників вінілових шпалер . Цей бренд дорожче ніж італійські або німецькі аналоги, але це закономірно, тому що їх зовнішній вигляд і якість обклеювання говорить сама за себе. Матеріал виробляється з високоякісного вінілу на паперовій або флізеліновій основі. Кожна колекція проходить строгий екологічний контроль і відповідає всім стандартам безпеки.

Шпалери Casamance виділяються на тлі будь-яких інших ще й своїм споконвічно французьким шармом і витонченістю.

Кращого прикладу класичної елегантності, стриманої розкоші, романтичності, ніж шпалери Casamance, просто не знайти. Розробкою колекцій займаються імениті дизайнери, які хоч і роблять акцент на вічну класику, але не забувають і про модні тенденції сучасності.

Саме це покриття допоможе зробити інтер’єр неповторним!