CASADECO – французька компанія, що випускає шпалери і оббивні тканини, які здобули славу за свої інноваційні технології, яскравість і високу якість продукції. Особливість Casadeco у створенні сучасної жвавої атмосфери різних приміщень завдяки широкому асортименту продукції для обробки стін і вікон.

Торгова фірма CASADECO cпеціалізуючись на шпалерах з 1996 року , як бренд французької компанії Texdecor, відомої з 1974 року. Креативна проектна група Casadeco надзвичайно сприйнятлива до нових ідей, інтерпретацій світових тенденцій і створює оригінальні і казкові колекції.

Шпалери CASADECO — це достовірна імітація різних фактурних поверхонь, серед яких може бути текстура аналогічна шовку, гобелену, рогожкі, льону, шкірі, соломки, бамбуку, деревній корі, штукатурці і т. д. Довжина кожного рулону – 10 метрів, ширина шпалер – 53 см.

Особливий настрій наповнюють приміщення, стіни якого покриті шпалерами французької компанії Texdecor. Французькі шпалери Casadeco – це високоякісні, ексклюзивні, ультрасучасні шпалери, з застосуванням високих технологій. Французька елегантність, новаторські ідеї, бездоганне виготовлення – ось основні характеристики престижного бренду Casadeco.