Компанія BN International була заснована в 1926 році і є законодавцем моди в шпалерному бізнесі. На сьогодні BN – один з провідних шпалерних брендів. Всі продукти відповідають високим вимогам якості, спроектовані професійною командою дизайнерів і виробляються в Нідерландах.

Голландські шпалери випускаються на флізеліновій, або паперовій основі з вініловим покриттям. Екологічно чистий вініл наноситься на основу в різних формах: у спіненому, тисненом і пресованном видах. Шпалери випускаються в трьох типорозмірах: 0,53х10м, 0,7х10м, 1,06х10м.

За якістю голландські шпалери BN International супермиючі, стійкі до механічного впливу, пиловідштовхуючі, мають гарну світлостійкість. Колірна гамма виробленої продукції налічує понад півтисячі відтінків.

Дуже велику увагу голландська шпалерна фабрика приділяє виробництву дитячих шпалер, які відрізняються не тільки цікавими дизайнами і фонами, але й відповідають всім європейським нормам екологічності.

Голландським дизайнерам незмінно вдається підтримувати баланс між класичними традиціями і ультрамодними сучасними тенденціями. І те, з якою майстерністю їм це вдається не може не викликати захоплення.