Вибір правильного оздоблення стін може бути складним. Використовуйте ці поради, щоб успішно здійснювати покупки. Оформлення здатне зробити кімнату більшою, теплішою та яскравішою (або навпаки), і навіть приховати недосконалі елементи.

Виділіть трохи часу, щоб переглянути каталог і підібрати сучасні шпалери. Сьогодні в інтернет магазині доступно багато типів покриттів для стін. Кожне вимагає різної підготовки та обробки відповідно до своїх характеристик.

Шпалери за доступними цінами

Можна недорого купити шпалери у Львові. Ціни можуть різнитися, та салон Інтеріо Сторі пропонує багато різних варіантів, які стануть прекрасним оздобленням для будь-якої кімнати.

Стандартні паперові вироби обійдуться доволі дешево, зазвичай їх легко клеїти. Просто будьте обережні, щоб не тягнути папір занадто сильно, коли ви розташовуєте його й переміщуєте на стіні.

Тверді вінілові шпалери складаються з вінілу, який поєднується з тканиною чи паперовою основою. Завдяки цьому ви легко можете доглядати за стіною, обережно протираючи її ганчіркою з мильною водою. Таке настінне покриття є найбільш міцним, стійким до плям й очищення. Саме тому це чудове рішення для кухні. Вініл – це найкращий вибір для початкової обробки стін. Купити шпалери у Львові онлайн такого типу – значить вибрати найпростіший тип обшивки, який легко видалити за потреби.

Сучасні шпалери, які містять фольгу прекрасно підійдуть для маленьких кімнат із невеликим природним освітленням або без нього. Однак поверхня стіни повинна бути в ідеальному стані, оскільки блискуча поверхня виробу підкреслить будь-які недоліки.

Онлайн можна придбати шпалери з трав’янистої тканини мають багато текстури. Це вироби з ламінованою паперовою підкладкою. Це хороше рішення для покриття недосконалих стін, але вони дорогі, і їх відносно важко повісити. Оксамитові візерунки теж підійдуть для кімнат, які мають незначні недоліки поверхні.

Широкий асортимент у салоні Інтеріо Сторі

Салон Інтеріо Сторі пропонує безліч різних варіантів, які ви зможете вибрати й придбати онлайн. Щоб підібрати найкращий варіант, дослухайтеся наведених нижче порад.

Визначтеся з кольорами, щоб підібрати оформлення й створити певну атмосферу у приміщенні. Щоб простір виглядав більшим, а стеля – вищою, вибирайте шаблони з прохолодними кольорами фону, наприклад, зеленим, синім або фіолетовим.

М’які прохолодні кольори дають спокій, а інтенсивні – свіжість. Теплі кольори – червоний, жовтий і помаранчевий – відповідають своїй назві та дійсно роблять простір теплішим. Це популярний вибір у відносно холодному кліматі, таке рішення добре працює і у північних кімнатах.

Спробуйте пограти зі світлом. У кімнаті, вікна якої виходять на північ, в темному коридорі чи в приміщенні без вікна шукайте сучасні шпалери, які відображатимуть світло навколо кімнати. Наприклад, віддайте перевагу візерункам із легкими кольорами та тим, що мають «металеві» чорнила.

Також розгляньте моделі з гладкими поверхнями, які максимально відображають світло. Темні кольори поглинають світло, візуально роблячи стіни ближчими, тому кімната виглядає меншою, ніж є насправді. Текстуровані поверхні теж роблять стіни більш темними.

Сховати недоліки можна за рахунок текстурованого покриття. Шпалери з тактильними поверхнями можуть містити трави та стрічкову тканину, мішковину, фольгу, розширений вініл і тканину. Деякі сучасні вироби імітують зовнішній вигляд мармуру, дерева, шкіри, тканини, навіть шкур тварин. Шпалери з багатошаровим дизайном також створюють ефект текстури (наприклад, монохромний дизайн за квітковим малюнком).

Коли вибиратимете оформлення, подумайте, як саме і наскільки часто використовується кімната. Відповідно до цього виберіть стиль. Для яскравого оформлення вибирайте маленькі мотиви, які розташовані симетрично, наприклад, точки чи геометричні фігури.

Цікавим акцентом стануть смужки та інші вертикальні візерунки, які підкреслюють висоту та свідчать про певну формальність. Вертикальні орнаменти, де форма мотиву вказує на V чи U, візуально зроблять стелю вищою. Горизонтальні візерунки підкреслюють ширину, тому вузькі кімнати виглядають більш широкими.

Купити шпалери у Львові

Шпалери стають все більш поширеними та доступними для звичайного домовласника. Це один із кращих способів висловити свою індивідуальність в оформленні інтер’єру. Ви легко зможете купити шпалери у Львові онлайн недорого в інтернет магазині Інтеріо Сторі.

Ми пропонуємо багато різних рішень на будь-який бюджет і смак. Наша команда вкладає душу в кожне замовлення, щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант, виходячи із конкретної задачі та ваших особистих вподобань. Ви дізнаєтеся, як краще оформити стіни приміщень в залежності від їхньої специфіки, а також зрозумієте особливості догляду.

Для Інтеріо Сторі важливі високі стандарти якості. Ми поставляємо виключно якісні довговічні шпалери, які легко клеїти та за якими просто доглядати. Вони підкреслять красу вашого дому та допоможуть створити там затишок. Бажаємо вдалого вибору!