francuzki-5 francuzki-1 francuzki-1 francuzki-2 francuzki-3 francuzki-4

Будь-які конструкції приміщення не будуть враховуватися без елементів дизайну, наприклад, штор чи ролетів. Вони надають вашій квартирі особливий вигляд. Деякі вважають, що придбання французьких штор варто доручити спеціалістам у сфері дизайну. Але багато тих, хто вміє шити, можуть власноруч зробити гарні вироби.

Якщо інтер’єру приміщення притаманний класичний стиль, то найкращим рішенням стануть французькі штори, плавні та каскадні драпірування, які додають кімнаті шарм і створюють затишок. Їх можна швидко та зручно замовити в інтернет магазині, де доволі вигідні ціни.

Такі конструкції не рухаються, адже ми звикли в різних напрямках, а плавно та м’яко підіймаються. Таким чином, вгорі над вікном виникають гарні складки з тканини. Використовуючи ручний механізм, який фактично може піднімати французькі штори, ви здатні налаштувати їхню висоту на різних рівнях залежно від бажання. Такі штори зазвичай виготовляють із тонкого та легкого із гладкою текстурою, завдяки чому на них легко створювати гладкі складки.

Традиційно у Львові можна замовити вироби з органзи, шовку та атлас для пошиття французьких штор. Вони гарно поєднуються з бавовною чи прозорий тюлем. Коли ви встановлюєте такі завіси, кімната залишається ідеально освітленою сонячними променями.

Французькі штори ідеально гармонують із інтер’єром у класичному стилі, тож ними часто прикрашають кімнати, салони або спальні. Щоб отримати стриманий ефект, такі штори мають бути одноманітними. Якщо вам хочеться відтворити у своїй оселі солодку романтичну атмосферу у французькому стилі, барвисті штори будуть виглядати дуже витончено.

Купити французькі штори у Львові

Перед тим, як у Львові купити французькі штори, варто провести заміри. Після вимірювання вікна, ширина повинна бути збільшена в півтора рази, а довжина буде зменшена вдвічі. Під час вибору матеріалів для кухонних штор, необхідно враховувати їхнє майбутнє навантаження.

Бажано, щоб вони були світлими та виготовлені з матеріалу, який легко мити. Вони не мають швидко розпускатися. Переконайтеся, що французькі штори дозволяють добре проходити повітрю і, звичайно, гармонізуються з інтер’єром кухні.

Французькі штори – це комбінація елегантності та консерватизму в інтер’єрі. Вони чудово виглядають не тільки в спальні та вітальні, але і на кухні. Можна купити французькі штори у Львові як готові, так і на замовлення в салоні Інтеріо Сторі.

Великий вибір моделей

Різновидів штор дуже багато. Ви можете переглянути каталог Інтеріо Сторі та переконатися в цьому. Бажаєте замовити французькі штори в інтернет магазині? Саме на нашому сайті ви знайдете широкий асортимент і вигідні ціни.

Вибір матеріалу – це цікаве завдання. Але основною умовою вибору тканини є її сумісність. З якого матеріалу ви виберете зовнішній вигляд і форму драпірування, залежатиме від бажаного ефекту:

  • м’яка тканина з щільною текстурою – створення хвиль;
  • легкий і твердий матеріал – пишні об’єми.

Для кухні ідеально підходить напівпрозора тканина. Органза – це найкращий варіант. Шовк та тюль також можуть бути використані для створення “тентів”.

Французькими часто називають штори, які піднімають каскад. Вони виготовлені у вигляді тканинних ділянок (фестонів), які з’єднані вертикально. Тканина у фестонах збирається в акуратні складки. Кількість фестонів залежить лише від ваших уподобань, розміру вікна і, як правило, обирається індивідуально. На відміну від стандартних штор, французькі не рухаються, а піднімаються або спадають.

Найкращі ціни на Interiostory

У Львові легко купити будь-які вироби. Але якщо ви бажаєте самостійно зробити французькі штори, то в інтернет магазині Інтеріо Сторі ви можете замовити для цього тканину за помірною ціною.

Тканина на стандартні штори розраховується на підставі довжини карниза та висоти вікна, а для пошиття французьких штор потрібно набагато більше матеріалу. Для драпіровки використовується значна кількість тканини, а коефіцієнт складання вважається не меншим, ніж 1,75 шириною матеріалу.

Необхідно враховувати довжину карнизу, швів присадок довжиною 5 см, а також решту набору. Довжина завісок в готовій формі множиться на два і додається до швів, які мають бути відповідно по 3 та 5 см для верхніх і нижніх.

Іноді французький вид штор поєднується з австрійським стилем. До нього варто додавати ламбрекени чи інший тип завіс. Коротка завіса у комплекті з розкішними шторами ідеально підходить до інтер’єру кухні. Французькі штори мають чудовий вигляд, коли вікно невелике та вузьке й може широко відчинятися.

Таку завісу можна використати навіть у приміщенні на нижньому поверсі, де немає жалюзі чи щільних ролетів. Такий виріб буде чудовим доповненням як до вишуканого інтер’єру (класичного, барокового, ренесансного, імперського), так і для кімнат, дизайн яких виконаний у дусі затишного й романтичного Провансу чи елегантного англійського стилю.

Замовити онлайн

Французькі штори для вашого дому можуть мати будь-яку довжину: як практичну коротку до підвіконня, так і з великим драпіруванням “до підлоги”. Немає спеціальних обмежень на вибір текстилю.

Матеріал може бути прозорим або досить щільним, мати різницю у вигляді складок (чим більше полотно, тим більш округлими вони будуть). Барвисті прозорі текстури прекрасно розсіюватимуть світло. Коли справа доходить до забарвлення, французькі штори можуть бути у будь-якому кольорі веселки, хоча звичайно переважають білі та інші нейтральні відтінки.

Текстиль із малюнком рідко використовується, тому що коли завіса буде піднята, красу малюнка можна просто не побачити в складках. Але якщо ви дійсно хочете відновити інтер’єр кімнати з кольоровим друком – використовуйте легку тканину з повторюваним орнаментом (горох, клітина, квіти).

Можна швидко замовити онлайн французькі штори в інтернет магазині у Львові. Інтеріо Сторі пропонує вигідні ціни й швидку доставку. Перегляньте каталог продукції прямо зараз і зробіть свій вибір.