francuzki-5 francuzki-1 francuzki-1 francuzki-2 francuzki-3 francuzki-4

Серед усієї нашої продукції хотілося б особливо виділити штори у французькому стилі. Цей різновид вважається класичним, він чудово впишеться до інтер’єру в стилі бароко або класицизм. Також такі штори гарно виглядатимуть у банкетних залах та будинках палацового стилю.

Французькі штори та їхні особливості

Французькі фіранки – це велика кількість спадаючої півкільцями тканини, яка при будь-якому русі плавно перетікає, що додає текстилю особливої ​​помпезності та урочистості. Зазвичай виготовлення виробів такого типу проводиться з легкого шовку, що додає невагомості композиції. Ще можуть бути варіанти з вуаллю, органзою або батистом. Для більш дорогого зовнішнього вигляду можуть використовуватися щільніші тканини. В будь-якому випадку матеріал повинен бути еластичним і гармонійно виглядати в текстильних композиціях.

У зібраному (піднятому) стані штора виглядає наче хвиля, що піниться та поступово підходить до берега. З французькими шторами шикарно виглядають ламбрекени, кисті та оксамитові портьєри. Найчастіше справжні поціновувачі краси, комфорту та затишку обрамляють свої заміські резиденції цим дивовижним винаходом дизайнерів королівської епохи – французькими шторами. За своєю природою вони самодостатні, повітряні та легкі, але доповнимо верх ламбрекеном, боки класичними портьєрами – і перед вами закінчена п’єса тканини. І все це зробить ваш інтер’єр казковим.

Пошиття французьких штор – якість і цікава ціна

У тому випадку, якщо ви вирішили купити французькі штори, варто обумовити деякі моменти. Це терміновість пошиття, доставка і установка. Наші фахівці завдяки своєму професіоналізму зможуть виготовити для вас текстильні вироби в найкоротші терміни. Доставка та установка для нас також не проблема.

Дотримуйтесь гармонії при виборі французьких штор для акцентування деталей. Не нехтуйте послугами дизайнерів, які вміють правильно оцінити подачу віконних груп у конкретному приміщенні. Повідомте консультанту про свої вимоги, порівняйте з трендами сезону та знайдіть гармонійний дизайн майбутніх штор.