Завдяки архітектурному декору, який виготовлений із пінопласту, пінополістиролу чи з гіпсу, можна прискорити будівництво та істотно знизити витрати. Такі елементи важать дуже мало, вони не будуть поглинати вологу та дозволять здійснювати швидкий монтаж. Також важливо, що архітектурний декор інтер’єру може бути зроблений за вашими кресленнями і малюнками. Це допоможе створити індивідуальний стиль вашого будинку і забезпечити декор вікон.

Завдяки нашим елементів декору в Україні легко покращити зовнішній вигляд старих будівель, які мають архітектурну цінність. Замовити послуги в Interio Story – це чудова можливість створити неповторний індивідуальний екстер’єр і фасадний декор Львів.

Архітектурний декор інтер’єру у Львові

Архітектурний декор інтер’єру – елемент повсякденного життя сучасної людини. Простір, в якому ми живемо, де працюємо та відпочиваємо щодня, має значний вплив на наш добробут. Для зацікавлених замовників ми постачаємо матеріали та елементи обладнання для дому, що входять до проекту. Ми обслуговуємо різні замовлення наших клієнтів, починаючи від маленьких, що стосуються окремих виробів, до комплексних замовлень.

Студія Interio Story, намагається виконати свою роботу якнайкраще, та надає послуги в Україні з серцем і повною віддачею. Архітектурний декор інтер’єру – це наша пристрасть, яка підтримується набутими знаннями та багаторічним досвідом роботи.

Поруччя – чудовий спосіб прикрасити ваш будинок або квартиру незалежно від його стилю. Тепер набагато простіше домогтися вигляду, коли у вас є декоративне лиття з поліуретану. Відмінна технічна характеристика, стильний дизайн, бездоганна поверхня та деталізовані деталі є підставою для популярності практичних і легких елементів для дому серед дизайнерів, архітекторів та будівельників у багатьох країнах.

Фасадний декор будинків у Львові від Interio Story

Ми пропонуємо вам широкий вибір молдингів, які створені під натхненням від відомих зразків ліпнини. Елементи колекції лиття можуть сприяти створенню унікального стилю для будь-якого архітектурного декору інтер’єру чи фасаду будівлі. Вони забезпечать високу якість, надійність та довговічність.

В колекції фасадного декору Львів від Interio Story існує безліч різних найменувань, ціни на які вас втішать. Це можуть бути карнизи для стелі та декорування стін, молдинги, підлогові плінтуси, молдинги для прихованої установки освітлення, гнучкі декоративні елементи, ніші, арки, напівколони, колони різного розміру, розетки для стелі та багато інших фрагментів. У нашій колекції архітектурного декору інтер’єру присутні всі стилі.

Всі карнизи, молдинги та підлогові плінтуси виготовляються як у твердих, так і гнучких варіантах. Асортимент Interio Story постійно розширюється. Широкий вибір фасадних елементів дозволяє ефективно прикрасити фасад вашого будинку чи невеликого житлового комплексу.

Карнизи й молдинги, численні дверні елементи, колони та декоративні балюстради можуть бути виготовлені з пінопласту, з пінополістиролу, з гіпсу тощо. Ви можете вибрати з широкого кола елементів фасаду, які допоможуть підкреслити красу та індивідуальність вашого будинку. Всі елементи стійкі до зміни температури та опадів. Легке прикрашення фасаду не створить додаткового тягаря для фундаменту будинку.

Замовити оздоблення фасаду

Оздоблення ліпниною була найважливішою частиною палацових прикрас, а також будинків дворянства. У епоху масового будівництва прикраси зі штукатурки тепер сприймаються як надлишок архітектури. Проте навіть найпростіші троянди та лаконічні карнизи, що залишилися в старих будинках, можуть пом’якшити інтер’єр і зробити його благороднішим.

Сьогодні збільшення інтересу до штукатурних прикрас виникло з двох причин. Перш за все, близько 15 років тому ми спершу почули про продукти з поліуретану та полістиролу, які вдало нагадували класичні штукатурні прикраси з гіпсу. Таким чином процедура оформлення сама стала простішою і швидшою. По-друге, зараз монотонний дизайн замінюється різноманітними модернізованими класичними художніми чи лінійними геометричними фігурами, натуральними кольорами та округлими деталями, які делікатно нагадують про високий дохід своїх власників.

Компанія Interio Story надає послуги фасадного декору Львів. Ціна декоративних елементів дуже доступна для більшості клієнтів. Використання штукатурних прикрас із пінопласту та поліуретану – найлегший спосіб прикрасити інтер’єр. Він набагато простіший, ніж виробництво елементів із гіпсу чи бетону. У давнину штукатурні прикраси створювалися вручну прямо на поверхні будівель. Сьогодні молдинги виготовляються окремо та приклеюються до поверхню. Спеціалісти також використовують назву “молдинги” для литих частин фасадів і вирізаного декору приміщення.

Багато людей думають, що молдинги повинні бути білими. Білий колір дійсно передає дивовижну красу складних зразків поліуретанових прикрас, прикріплених до яскравих стін. Однак багато хто в Україні любить штукатурний архітектурний декор інтер’єру в пастельних тонах. У цьому випадку витончені лінії розмальованих карнизів та декоративних меж стануть маленьким, але ефективним декоративним елементом, а кольорові штукатурні прикраси забезпечать святкову атмосферу.

Останнім часом класичний дизайн інтер’єру та декоративні поліуретанові молдинги знаходять своє місце не тільки в старих і традиційних стилях, але і в сучасних колекціях. Архітектура завжди була частиною сучасної культури, а її шедеври з найдавніших часів зачаровують і надихають нас на красу і велич її орнаментів, форм і деталей.

Гідність старовинних будівель, візерунків еллінської, римської та середньовічної епохи змушує нас ставитися з повагою до роботи та уяви античних майстрів. Краса і різноманітність елементів фасадного декору Львова із різних епох і стилів ваблять нашу увагу. Це можуть бути розкішно оформлені фасади палаців і архітектурних музеїв, громадських будівель і будинків, які збереглися та досі вражають своїм гарним видом.

Помірні ціни

Сучасна архітектура, прагнучи до створення унікальних творів, все частіше і частіше вписується в побудову стилів і впливів минулих часів, що домінують як відмінні характеристики будівель. Бетонні споруди та панельні будівлі, що вражають нас своїм похмурим виглядом, переживають своє “відродження” і поступово залишаються в минулому. У нашому прагненні до більш гуманного середовища в містах їхнє місце вже безповоротно вилучено.

Якщо вам потрібен архітектурний декор інтер’єру, то варто замовити послуги в компанії Interio Story. Ціни на них приємно дивують клієнтів, як і якість та довговічність елементів. Перегляньте каталог та зробіть замовлення прямо зараз, щоб уже скоро милуватися гарним виглядом свого будинку.

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]