arkhitekturni_decory-1 arkhitekturni_decory-1 arkhitekturni_decory-2 arkhitekturni_decory-2 arkhitekturni_decory-3 arkhitekturni_decory-4 arkhitekturni_decory-5 arkhitekturni_decory-6 arkhitekturni_decory-7 arkhitekturni_decory-8 arkhitekturni_decory-9 arkhitekturni_decory-10 arkhitekturni_decory-11 arkhitekturni_decory-12 arkhitekturni_decory-13 arkhitekturni_decory-14 arkhitekturni_decory-15 arkhitekturni_decory-16 arkhitekturni_decory-17 arkhitekturni_decory-18 arkhitekturni_decory-19 arkhitekturni_decory-20 arkhitekturni_decory-21 arkhitekturni_decory-22 arkhitekturni_decory-23 arkhitekturni_decory-24 arkhitekturni_decory-25 arkhitekturni_decory-26 arkhitekturni_decory-27 arkhitekturni_decory-28

Поліуретан – дуже практичний, зручний і універсальний матеріал для архітектурного декору. Молдинги на довгий час зберігають початковий зовнішній вигляд, не тріскаються і не ламаються. Їм можна надати різноманітний колір. Декоративні молдинги з поліуретану ідеально поєднуються з іншими елементами поліуретанової ліпнини. На сьогоднішній день молдинг – це важлива і невід’ємна частина інтер’єрного дизайну.

Молдинги та кесони, що надають стелі індивідуальності та свіжості; пілястри та колони з напівколонами, гордо прикрашають стіни і, немов титани, що тримають небо; панно, надовго які привертають здивовані погляди гостей; портали для камінів, звеличують нотку заміського будинку посеред мегаполісу; декоративні балки, в чиїх силах кардинально змінити весь дизайн, надавши йому ще більшої краси.