rolety-1 rolety-1 rolety-1 rolety-2 rolety-2 rolety-3 rolety-3 rolety-4 rolety-4 rolety-5 rolety-5 rolety-6 rolety-6 rolety-7

Якщо вікна вашої квартири або будинку виходять на південну сторону, захистити кімнати від яскравого сонця допоможуть щільні портьєри. Але що робити влітку, коли закриті фіранки створюють в приміщенні нестерпну духоту? Ефективне вирішення проблеми – купити рулонні штори на замовлення.

Ці легкі та компактні світлозахисні пристрої прості в управлінні та підходять для будь-яких вікон.

Особливості та види рулонних штор

У салоні Інтеріо Сторі ви можете купити готові моделі або замовити рулонні штори на пластикові вікна.

Конструкція тканинної ролети складається з полотна, системи направляючих та механізму управління. При підйомі полотно накручується на вал, утворюючи компактний згорток у верхній частині вікна. Управління завісою може бути механічним (пересуванням ланцюжка) або автоматичним (пультом з електроприводом). Залежно від моделі, кріплення рулонних штор на вікні може проводитися за допомогою саморізів, спеціальних кронштейнів чи на липучках, без свердління стіни або рами.

Основні види рулонних штор:

  • Відкриті. Монтуються на стулку вікна, отвір або стелю, при цьому вал залишається на виду. Низ і бічні сторони полотна укріплені жорсткою стрічкою, що дозволяє ролетам зберігати рівне положення навіть під час протягу.
  • Касетні. Вал прихований всередині витонченого за формою касетного короба. Підходять для вітальні, спальні, кухні та добре поєднуються з портьєрами і тюлем.
  • Мінікасетні. Такі варіанти дуже компактні та можуть встановлюватися на стулках і невеликих вікнах.
  • Рулонні штори день-ніч. Складаються з двох полотен, на поверхні яких чергуються горизонтальні світлі та темні смуги. Система дозволяє регулювати інтенсивність денного освітлення, і особливо затребувана при затіненні дитячих кімнат і спалень.
  • Ролло. Штори призначені для мансардних вікон, де сонячне або місячне освітлення буває особливо яскравим.
  • Великі тканинні ролети. Виготовляються для затінення великої площі скління. Підходять для балкона, веранди, альтанки, зимового саду.

Тканини для рулонних штор вибирають залежно від їхньої світлопроникності. Вони можуть бути:

  • прозорими;
  • напівпрозорими;
  • типу «dim-out» (створюють до 90% затемнення);
  • типу blackout (до 100%).

У нашому каталозі представлена велика кількість готових ролет і тканин для них – однотонних і з малюнком. При пошитті виробів ми використовуємо якісний поліестер із вмістом льону, бавовни, віскози. Матеріал міцний, не вигоряє на сонці та відштовхує пил, що полегшує догляд за рулонними шторами.

Власний пошивний цех і високотехнологічне європейське обладнання дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності. Широкий асортимент механізмів для рулонних штор дає нам можливість виготовляти моделі всіх видів.