kukhni-1 kukhni-1 kukhni-2 kukhni-3 kukhni-4 kukhni-5 kukhni-6 kukhni-7 kukhni-8

Не можна уявити сучасну кухню без затишного і функціонального вікна. Штори в кухні створюють затишок і допомагають налаштуватися на відпочинок після важкого робочого дня. Колірні рішення штор в кухні можуть бути різними – це залежить від характеру людини: або це спокійний коричневий, охристий колір, або теплий оранжевий, зелений – колір апетитного лайма, або білий – колір чистоти і порядку на кухні. Тканина може відтіняти основний колір їдальні, або навпаки, можна зіграти на контрасті.

На кухні має бути мінімум тканин, достатньо обмежитися скатертиною і шторами. Для кухні більше всього підійдуть жалюзі, римські або рулонні штори, штори-плісе. Якщо цього не вимагає певний стиль і розміри приміщення з масивними меблями, то розкішних гардин краще уникати. Якщо інтер’єр Вашої кухні витриманий в класичному стилі, а вікна досить великі, то Вам підійдуть штори з ламбрекеном, звичайні класичні штори на підхватах або австрійські штори.

Якщо ж кухня витримана в стилі хай тек, то Вам можуть порекомендувати римські штори, штори на люверсах або рулонні штори. Ефекту легкості можна домогтися використовуючи органзу або шифон. Для створення завершеного вигляду кухні наші дизайнери можуть запропонувати скатертини, серветки, сидушки та інші текстильні вироби, які підійдуть до Ваших штор.

Матеріал для кухонних штор повинен бути стійким до забруднень, а колір – до вигорання на сонці. Для цього приміщення краще всього підходять лляні тканини, віскозні або поліестер.