kabinet-1 kabinet-2 kabinet-3 kabinet-4 kabinet-5 kabinet-6 kabinet-7 kabinet-8 kabinet-9 kabinet-10 kabinet-11 kabinet-12

Штори в кабінеті є відображенням статусу і натури господаря. Вони повинні бути і декоративною прикрасою, і виконувати практичне призначення – підтримувати робочу обстановку. Тип штор і фактура тканини багато в чому залежать від професії людини – творчість, наука, спорт і так далі. Кабінетні гардини повинні відповідати іміджу власника і не привертати зайвої уваги.

Вважається, що штори жовтих відтінків сприяють інтелектуальної ясності і концентрації на деталях. Червоні відтінки допомагає зосередитися, однак застосовувати їх потрібно в розумних межах. Якщо ж для Вас важливо максимально швидко обробляти великі об’єми інформації, то цьому сприяють відтінки синього кольору. У разі, коли кабінет є місцем відпочинку, краще всього підійдуть штори зелених відтінків.

Створюючи комфортні умови для роботи, не можна забувати про захист приміщення від занадто яскравого сонячного світла. З цим завданням допоможуть впоратися штори на підкладці, щільні римські штори або рулонні штори, дерев′яні баствуди. З шторних тканин можна пропонувати жакард,шовк,атлас,оксамит – ці тканини виглядають вишукано і благородно.