dytiacha-4 dytiacha-5 dytiacha-6 dytiacha-7 dytiacha-8 dytiacha-1 dytiacha-1 dytiacha-2 dytiacha-2 dytiacha-3

Важливу роль в оформленні будь-якого приміщення грають штори, і дитяча кімната не виняток. Вибираючи штори, пам’ятайте про функціональне призначення кімнати.

Стать дитини сильно впливає на вимоги до зовнішнього вигляду, матеріалу і малюнка. Необхідно розуміти те, що штори в дитячу кімнату для хлопчика  будуть переважно мати наступні тематики: автомобілі, спортивну тематику, піратську, космічну. Дівчатка відрізняються тим, що вони люблять квіти, красиві візерунки, рожеві відтінки, героїв з мультфільмів

При виборі штори,тканина повинна бути достатньо щільною для створення тіні в кімнаті під час денного сну. Використовуйте матеріали, які легко перуться і прасуються..

Важливо щоб при пошитті були підібрані правильні кольори, адже від цього може залежати дуже багато чого, успішність в школі, настрій і бажання вставати з ліжка. Малюнки тканини можуть бути з улюбленими персонажами мультфільмів дитини, але з дорослішанням доведеться поміняти портьєри на більш дорослий варіант. Правильні штори повинні володіти певними характеристиками:

💙Всі кольори крім темного.

💛Фіранки надають кімнаті грайливий і барвистий вигляд.

💜Яскравість матеріалу не повинна відволікати дитину.

💜Живі і барвисті тканини в пріоритеті.

💙Легко ковзають по карнизу.

❤Повинні піднімати дитині настрій.

💙Захист від променів.

Вікно притягує малюка – за ним відбуваються неймовірні і захоплюючі події, а як цікаво ховатися за шторами і чекати поки тебе знайдуть. Обов’язково подбайте про надійне кріплення штор і карнизів. Маленькі бешкетники часто смикають за штори або тюлі.